انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: مشهدیا.خودم مشهدیم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
آزمون ورودی افراد غیر مشدی جهت مشهدی شدن ** مدت آزمون : 1 ساعت مکان امتحان : وِسط پارک ملت حواستانه جمع کُنِن سوال ها رِ اشتباه نَزَنِن که نمره منفی هم دِرِم . یه بار هم مردود بِرِن دِگه امتحان اَزَتا نِمگیریرِم ( مَسخَرتا که نیستِم ) آزمون به صورت تستی ، تشریحی ، عملی برگزار مِره یالا شرو کُنِن وخت نِدرِم . . . . 1 - پرچم کدوم شهر بالایه ؟ الف) مشد ب) مشهد ج) mashhad د)همه موارد 2 - محبوب ترین غذا چیه ؟ الف)شله ب) shole ج) شله مشدی د)همه موارد 3 - مشد ما به چی معروفه ؟ الف)شهر 4 فصل ب)بهشت ج)امام رضا د)کلا معروفه 4 - بره چی مِخِن مشدی بِرِن ؟ الف)به خاطر امام رضا ب)شهر توپیه ج)بِچه هاش باصفان د)همه موارد 5 - فِکر مِکردِن یه روزی مشدی بِرِن ؟ الف)نِه ب)باوَرُم نِمِره ج)دِرُم خواب میبینُم ؟ د)آرزوشه دِشتُم 6 - بهترین آب و هوای کشور رِ کجا دِره ؟ الف)مشد ب)طرقبه ج)شاندیز د)همه موارد 7 - اگر تو ای امتحان رد بِرِن چکار موکونِن ؟ الف)خودومو موکوشُم ب)خودومو جِر مودوم ج)امکان نِدِره د) مو قَلبُم ضعیفه با مو شوخی نَکو 8 - اسم تِمام خیابونای مشد رِ مِگِن با رسم شکل (0.25 نمره) 9 - از فلکه تقی آباد تا آخر وکیل آباد چند قِدَمه ؟ (0.75نمره ) 10 - دون دِدَن به کفترای امام رضا تو یک ماه . (3 نمره ) 11 - تک چرخ زِدَن با سی جی 125 تو بلوار دوم به طول 400 متر (5 نمره )
بخونید،حیفه... .مشهديه داشته توی اتوبان با سرعت 180 کیلومتر میرفته که پلیس با دوربین شکارش میکنه و ماشینشو متوقف میکنه پلیس میاد کنار ماشین و میگه : گواهینامه و کارت ماشین رو بدین. مشهديه میگه : مو گواهینامه ندروم. این ماشینم مال مو نیست. کارتشم پیشی مو نیست. مو صاحب ماشینو کشتم جنازشا انداختم تو صندوق عقب. حالا هم دشتم مرفتم تا از مرز فرار کنم که شوما مورو گرفتین.پلیس که حسابی حیرت زده شده بوده بیسیم میز...نه به فرماندش و عین قضیه رو تعریف میکنه و در خواست کمک میکنه. فرمانده اش هم میگه تو کاری نکن من خودم دارم میام. فرمانده در اسرع وقت خودش رو به محل می رسونه و به راننده مشهدي میگه : آقا گواهینامه !! مشهديه گواهینامه‌اش رو از تو جیبش در میاره میده به فرمانده. فرمانده میگه: کارت ماشین؟ مشهديه کارت ماشین که به نام خودش بوده رو از تو جیبش در میاره میده به فرمانده. فرمانده میگه: در صندوق عقب رو باز کن. مشهديه درو باز میکنه و فرمانده میبینه که صندوق هم خالیه !! فرمانده که حسابی گیج شده بود، به مشهديه میگه: پس این مأمور ما چی میگه؟! مشهديه میگه:مو نمدنوم والا جناب سرهنگ! حتماً الانم م خواد بگه مو دشتم 180 تا سرعت مرفتم(بازم پرچم مشهد باااااااااالا)<•••>
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
نحوه درس خواندن مشدی :
ایره که بلدم
ایم که مهم نیس
ایم طولانیه نمیه
اویم که ایشالا نمیه
ایم که تقلب مکنم
آخیش تموم رف !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Big Grin
یک بابایی یه ماهی تو پاکت دستش بوده، رفیقش میبیندش، ازش می‌پرسه: جریان ‌این ماهیه چیه؟ میگه: ‌دارم برای شام می‌برمش خونه. ماهیه میگه: مرسی من شام خوردم، منو ببر سینما!
هی لوتی ۳ راه بیشتر نداری :
۱.با من باشی
۲.با تو باشم
۳.توافق کنی که باهم باشیم !