انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 13-آیا فکر می کنید دیگر نمی توانیدمواد مخدر مصرف کنید. اگر اینطور است چرا؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
آیا فکر می کنید دیگر نمی توانیدمواد مخدر مصرف کنید.
اگر اینطور است چرا؟
خیر دیگر نمیتوانیم چون تجربه ترکهای گذشته ثابت کرده است
من نمیتوانم مواد مخدر مصرف کنم چون با مصرف مواد زندگی من غیر قابل اداره میشودو همه نواقص من پر رنگ میشودو با افراطی که دارم خودم را نابود میکنم.
 میتوانم مصرف کنم اما تاوانش را نمیتوانم بدهم.تخریب اوارگی تنهایی درد و بدبختی
برای من مصرف موفقیت امیز و کنترل شده وجود ندارد.من یکبار از مواد مخدر وام گرفتم اما بهره سنگینی داشت که سالها پرداختش طول کشید و دیگر نمیخواهم اینکار را انجام دهم

بله ولی چون سند زدم که در مقابل مصرف مواد عاجزم و برای من کنترلی مصرف کردن وجود ندارد و عوامل دیگه این کار رو نمیکنم.

من نمیتوانم دیگر مواد مخدر مصرف کنم چون من در برابر هر نوع مواد مخدر یک فرد کاملا عاجز هستم.من به دلیل مصرف مواد مخدر تاوان های خیلی زیادی داده ام.مواد مخدر هیچ یک از مشکلات من را نمی تواند حل کند بلکه به مشکلات من میفزاید.تجربه ره تجربه کردن خطاست
بله من دیگر نمی توانم  مواد مصرف کنم .آشفتگی های مصرف مواد؛عجز های گذشته؛ترور های شخصیتی؛غیر قابل اداره شدن
زندگیم؛خارج شدن اختیار زندگیم بهترین دلیل برای این است که
من دیگر نمیتوانم مواد مصرف کنم....

تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif