انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: دلیل همبستگی ما
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
مصیبت مشترکی که ماتجربه کرده ایم یکی از عواملی است که مانند سیمان مارا محکم به هم می امیزد.اما این خود به
تنهایی هرگز نمی توانست بدانگونه که اکنون به هم متصل هستیم ما را در کنار هم قرار دهد.
بزرگترین دلیل همبستگی ما راه حل مشترکی است که پیدا کرده ایم مادر این راه بطور کامل با یکدیگرتوافق داریم وبرادرانه دست در دست هم درحرکت هستیم و این است پیام بزرگی که این کتاب به مبتلایان به بیماری الکلیسم هدیه می کند.

کتاب الکلی های گمنان صفجه 49
ممنون
هیچ کس به تنهایی نمیتواندHeartHeartHeartHeartHeart
لازم نیست از تنهایی بمبریم ما به یکدیگر پناه اورده ایم
دلیل همبستگی امروز من پذیرش پیدا کردن نسبت به افراد و پذیرفتن اینکه من کل نیستم بلکه جزئی از آن هستم واصراروپافشاری نداشتن برروی نظراتم وهمین دلیل باعث شد که بیماری که از تقریبا کودکی درمن پنهان بود وروز به روز ابعادش من رو خسته تر و منزوی ترمیکرد رخت بربنده وبتوانم اتحاد ویکپارچگی رو تو زندگی تجربه کنم و از تبعاتش درزندگی لذت ببرم وبه تعادلی که سالها به دنبالش بودم برسم و دیگه خلائی دردرونم نداشته باشم وبجاش ایمان وتوکل کنم واین رو فقط وفقط درتمام عمرم زیرسقف انجمن دوازده قدمی نارانان پیداکردم وبابتش هرروز به درگاه خداوند شاکرم .