انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 15- چه وقت میفهمم که به حد کافی روی این امر کار کرده ام؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
15- چه وقت میفهمم که به حد کافی روی این امر کار کرده ام؟
برنامه بهبودی یک برنامه عملی است.ما قدمها را فکر نمیکنیم و قدمها انجام دادنی است و باید کار کنیم.من وقتی میتوانم بگویم تسلیم هستم که ضمن رها کردن دستاویزهای بهبودی برنامه را انجام دهم
من در طول زندگیم هیچ کاری را درست و کامل و تمام و کمال انجام نداده بودم، از همان دوران کودکی با شتاب و عجله و فوراً نتیجه دلخواهم را میخواستم و برای رسیدن به نتیجه دلخواهم هر کاری و خرابکاری میکردم. اما هرگز موفق نمیشدم اما بازهم تکرار میکردم و بازهمان نتیجه به شکست ختم میشد و سالها سعی کردم کار یک مرد عاقل و پخته و دنیا دیده را باهمان عادتهای کودکانه انجام دهم و همیشه شکست خوردم. همیشه بدون انرژی و بیحال و ناتوان و عصبی به زندگی ادامه میدادم. انرژی من بخاطر اینکه من قدر آن را نمیدانستم و با از دست دادن انرژی خودم به دنبال حال خوبی دست به هرخلافی زدم و عاقبت در برنامه اواز رهایی برای کنار گذاشتن عادتهایم، در جلسه شرکت کرده و راهنما دارم و قدم کار کرده و خدمت میکنم و قدم را انتقال میدهم و با گرفتن آرامش متوجه میشوم که در مسیر درست گام بر میدارم...
وقتي دست از عادتهاي بد گذشته بردارم ودر مسیر برنامه حرکت کنم و از خود محوری و لذت جویی دست بکشم و ارامش درون داشته باشم و به رهنمودهای راهنما عمل کنم