انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 4- با این کار چگونه زمام اختیار زندگی را دوباره به دستم میگیرم؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
4- با این کار چگونه زمام اختیار زندگی را دوباره به دستم میگیرم؟
منظور در برنامه شناسایی روزنه هایی است که ما با بی توجهی انرژی خودمان را مفت و مثل آبخوردن از دست میدادیم، ما از همان دوران کودکی هیچ اطلاعاتی از این مسئله نداشتیم که از خودم مراقبت کنم و به راحتی و مفت انرژیم را از دست ندهم، من نمیدانستم که با کنترل کردن و قضاوت کرد و غیبت نمودن چه چیزی را از دست میدهم، هرگز از کسی نشنیده بودم که باید از انرزی حیات بخش خودم بخوبی مراقبت کنم، مانند پول و دارایی خودم باید از این ثروت خیلی گرانبها نگهداری کنم. همین انرژی می تواند به من در افکار و رفتار و تصمیم گیری خیلی کمک کند، من نیاز به استراحت و ارامش دارم که بتوانم از این منبع حیات بخش خودم برای در اختیار گرفتن زندگی و احساسات و عواطف خودم استفاده کنم، خداوند مهربان هرروز با دادن انرژی برای همان روز به من فرصت استفاده بهینه از انرژیم را می دهد و من باید از این هدیه خدا دادی به نهو احسن استفاده کنم، چون من عادت دارم به راحتی این منبع زندگی بخش را از دست بدهم، باید با اصول این قدمها بتوانم برای حفظ این انرژی تلاش کنم. این انرژی فقط و فقط مال خودم است و من نباید با کنترل و قضاوت دیگران آن را به راحتی تلف کنم. در غیر این صورت نمیتوانم اختیاری در زندگی جدیدم هم داشته باشم...
وقتی به عجز خود وجنبه های بیماریم اقرار کنم به پذیرش میرسم واین باعث میشود که به خودم بپردازم ودیگرانرژی ووقتم را معطوف غیر از خودم نکنم.یعنی فقط برای امروز زندگی کردن را ملکه ذهنم کنم.وباعث میشود توانایی وقابلیت برای برنامه واولویتهای خودم داشته باشم