انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 33) ناعاقلانهترین كارهایی را كه بعداز ورود به برنامه انجام دادهاید بنوسید. پنج مثال ز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
33) ناعاقلانهترین كارهایی را كه بعداز ورود به برنامه انجام دادهاید بنوسید. پنج مثال زنده بزنید.
سیستم من روی خرابکاری و خلاف تنظیم شده است. مسلماً تا به مراحل مختلف معنوی در برنامه برسم خطاها و اشتباهاتی هم داشته ام. در مقطع دو سالگی با خانومی ارتباط گذاشتم اما خداوند مرا نجات داد و این رابطه به نقطه خرابکاری نرسیده به هم خورد. در مقاطع مختلف با همسرم درگیری پیش می آوردم با اینکه این فرشته در زندگیم یک پرستار دلسوز برایم بود. بخاطر درگیری با یک همدرد به مدت دوماه به جلسه نرفتم. با فرزندانم بصورت توقع و انتظار رفتار کرده و حالشان را بد میکردم. من که ممکن بود در یک روز چندین دزدی داشته باشم در این مدت پانزده سال چهاربار دزدی کردم و دو بارش را جبران کردم و در دوبار دیگر نتوانسم . در این مدت با درگیری با چند نفر زندگی خودم و تازه واردان را بخطر انداختم و خدا را شکر که با تلاش مجدد درست شد. به چندین نفر کتاب برای فروش دادم و چندین نفر پولم را ندادند من با پرخوری وزنم بالا رفت و نتوانستم جلوی شکمم را بگیرم که این روزها دچار کم تحرکی شدم و در اثر وزن زیاد پاهایم ورم کرده و راه رفتنم مشکلاتی پیدا کرده است.