انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 18) آیا احساس میكنید كه در حقیقت تمایل دارید زندگی خود را به خدا بسپارید؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
18) آیا احساس میكنید كه در حقیقت تمایل دارید زندگی خود را به خدا بسپارید؟
در واقعیت بدلیل مجحول بودن روابط بین من و خداوند و عدم آگاهی از شرح وظایف خودم با خداوند که در کدام قسمت باید بسپارم، سهم من چیست و سهم خداوند چیست؟ این روش من همان عادتی است که از خداوند می ترسیدم و وقتی از کسی می ترسم به او اعتماد نکنم و بسراغش نروم و از او فراری باشم، این روشی بود که همیشه با من بود و در این میان همین رویه هرچند بهتر شده است. اما ترس همان ترس است و اینکه عاقبت من با این سپردن ها چه خواهد شد و سهم منکجاست و سهم خداوند چیست، من انسان هستم و برای کار و تلاش خلق شده ام و دوست دارم همیشه در سعی و تلاش هم باشم، نکند سپردن بخدا باعث شود یک موجود بدرد نخور و بی لیاقتی باشم. این ترسها جلوی تمایلاتم را میگیرد . اما از طرف دیگر تخریب این عادتها هم من را به آشفتگی و ویرانی کشانده است و من با لیست این عادتها و عجزهایی که دارم نمیتوانم ادامه بدهم و با اینکه در مقابل برنامه و خداوند تسلیم هستم اما بیماری در من جفت خودش را می اندازد و در این رابطه راهنمایم نقطه امیدواری را به من نشان میدهد که اینکار در نزد ما عادتی ها یک امر عادی است و بزودی متوجه خواهیم شد و ما یک روزه بیمار نشده ایم و یک روزه هم بهبودی پیدا نخواهیم کرد فقط باید در این رابطه خودمان را تنها نگذاریم...