انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 11) آيا اعتقاد داريد كه خداوند ميتواند ما را از بيماري روحي و رواني در امان بدارد؟ چن
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
11) آيا اعتقاد داريد كه خداوند ميتواند ما را از بيماري روحي و رواني در امان بدارد؟ چند مثال بزنید!
در گذشته چنین باوری نداشتم، خودم به تنهایی و با سلیقه خودم میخواستم دنیای خودم را بسازم شنیده بودم که فقط خداوند ما را خلق کرده و در این دنیا رهایمان کرده است و این خودما هستیم که باید به هر ترفندی گلیم خودمان را از آب بیرون بکشیم. والدینم میگفتند خدا به آدم غیرت و اراده داده است. باید دست به زانوی خودت بزاری و بلند شوی.. فقط توکل بر خدا بگو.. اما هرگز نشنیده بودم که خداوند درمانگر بیماری روحی و روانی و حتی جسمی هم نست. برای درمان چشم به دکترها و پزشکان داشتم و چون من بیماری بیخدایی داشتم هیچ کدام از بیماریهایی که به پزشک رجوع میکردم درمان نمیشد. حتی فکرم هم به این نمیرسید. من به بی خدایی و شریک نکردن خداوند در روند زندگیم روز به روز به بیماری خلا معنوی گرفتار میشدم و هیچ چاره و دارو و درمان و پول و روابط و حتی مواد مخدر به من آرامش نداد و من در ترسهای خودم مانند حشره که گرفتار تار عنکبوت باشه دست و پا می زدم در نهایت دست به خودکشی زدم تا از این جهنم خودم را به درک بفرستم.