انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 3) لیست چیـزهايی را كه نمیخـواهید به خـدا بسپارید، تهيّه كنيد.
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
3) لیست چیـزهايی را كه نمیخـواهید به خـدا بسپارید، تهيّه كنيد.
گاهی اوقات مسایل و مشکلات مالی را به خدا نمیسپارم و خودم مدام در مورد انها حرص و جوش میخورم.ترسهایم زیاد میشود و قدرت تفکرم را از دست میدهم.من یادم میرود که خدای بزرگی در این جهان وجود دارد که تمام مخلوقات این دنیا را اداره میکند.بیشترین کنترلهای من در دوران بهبودی مربوط به این قسمت است
در اصل ترسهای ما باعث میشوند در این سوال به هم بریزیم و بخاطر لذایذ موقتی نتوانیم مثلاً مسائل جنسی و پرخوری و تأییدات و نوع کسب درآمد را به خدا نسپاریم و بترسیم که خداوند ما را از خیلی لذتها دور نماید بعضیهای ما با دروغگویی و ناصادقی میانه خوبی داریم و نمیتوانیم خودمان را در مرحله ی صداقت قرار دهیم. بعضی از ما با صداقت توی چاهی می افتیم به نام تقدس نمایی کارمان بسیار آزار دهنده باشد. ما آنقدر در این مرحله گول این قدم را میخوریم که غیر خودمان را نمی بینیم. ما در این سوال بهتر است دست به قلم شده و لیستمان را تهیه کنیم و با افکار فعال خودمان این لیست را بنویسیم و درون خودمان را بشکافیم.
چون اراده من از خودمحوری و کوته بینی و نفی ارزشها تشکیل شده است من دودستی به بعضی ابزارهای اعتیادیم و وابستگیهای ناسالم چسبیده ام'مانند مسایل مالی و لذت جویی و وابستگیهایم به بعضی دوستانم'من میبایست بدانم اراده شخصی من ویران کننده است