انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 10ـ تا چه زمانی باید رها کنم؟ (چه زمانی برای رها کردن کافی است؟)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
10ـ تا چه زمانی باید رها کنم؟ (چه زمانی برای رها کردن کافی است؟)

.
تا جايي كه می بینم نه تنها چیزی تغییر نمیکنه بلکه به خودم آسیب هم میزنم هم آسیب روحی و هم جسمی....جایی که همه تلاشهایم نتیجه اش آشفتگی بوده ....هر وقت آرامش نباشد یعنی دیگر باید رها کنم
رها ميکنم چون نمي توانم تغييري مثبت ايجاد کنم ، رها ميکنم چون از عهده من خارج است ، به نظر من تا جايي باید رها کرد که اين درک برايم به وجود بيايد که خود ناتوانم و نيرویی برتر ، بهتر مي تواند زمام امور زندگیم را در دست بگیرد پس تا زمانی که اعتماد کامل به نیروی برتر نباشد همچنان باید رها کنم .
ک واقعا خودم بخواهم وقتی میخوام ک عاجز و تسلیم شدم,زمانی عاجز میشم درد کشیده باشم.ب نظرم این زمان رو خداوند معلوم میکنه,نقش من فقط دعا کردن می باشد و تمایل ب رها کردن و برنامه ریزی برای رها کردن سعی و تلاش کردن.
اگاهیهای لازم رو پیدا کنم در مورد نقصم تا بتونم بهتر رهاش کنم.
 رها كردن از فكر و انجام ندادن ..

زمانيكه سهمي ندارم و قادر به انجام آن كار نيستم ...."فقط براي امروز" ...

زماني كه سهم خود را در ارتباط با موضوعي به انجام رسانده ام هر چند نتيجه مطلوب و دلخواه عايدم نشده بايد بقيه را به خدا بسپارم و به جاي خدا تصميم نگيرم شايد  مصلحت من چيز ديگريست كه علي رغم تلاشم نميتوانم به ان دست پيدا كنم .
پس رها ميكنم و به خدا ميسپارم تا او هر انچه را خير و صلاحم است فرارويم قرار دهد.
تا جايي كه می بینم نه تنها چیزی تغییر نمیکنه بلکه به خودم آسیب هم میزنم هم آسیب روحی و هم جسمی....جایی که همه تلاشهایم نتیجه اش آشفتگی بوده ....هر وقت آرامش نباشد یعنی دیگر باید رها کنم
برای امروز، به یاد خواهم داشت که رها کنم و به خدا بسپارم.

من چون افراطي هستم بايد تجربه کنم تا به درد برسم تا بتونم واگذار کنمواگذار کردن تمرين ميخاد براي لحظه رها ميکنم وتمرين ميکنم سعي ميکنم تو روابطم درست عمل کنم .وقتي ار درون اداره خودمو ندارم اونجاس که رها ميکنم وکنترلش نميکنم احساساتي فکر نميکنم رها ميکنم تا نيروي برتر درستش کنه.