انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 4ـ نیروی برتر من چه ویژگی‎هایی دارد، آن‏ها چه‌گونه مرا حمایت می‏کنند؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
4ـ نیروی برتر من چه ویژگی‎هایی دارد، آن‏ها چه‌گونه مرا حمایت می‏کنند؟

.
نیروی برتر من:
-بسیار مهربان
-عاشق
-حمایتگر
-فوق العاده باهوش و درایت
-بسیار جنتلمن
-صبور
که همیشه منو حمایت کرده اما زمان بندی اون با زمان بندی من یکی نیست برای همین من دایم بی تابی و گله میکنم
نيروی برتر من نیرویی است مهربان و بخشنده ، بزرگ و قوی ، نیروی برتر من نیرویی است حمایتگر که همیشه بهترین را برایم می خواهد ، نیرویی است که اگر همه امور زندگیم را به او واگذار کنم و اعتماد و اعتقاد کامل به بهترین از سمت او برای خودم داشته باشم در زمان و مکان مناسب حتما بهترینها را برایم می فرستد .
نیروی برتر من خود انرژی مثبت, این انرژی مثبت باعث میشه من هوشیار باشم و در زمان حال زندگی کنم.
نیروی برتر من تبدیل کننده ترس من ب عشق,ک باعث میشه رها و ازاد باشم.

نیروی برتر من معجزگر وکارهای.ک دیگران نتونستن رو انجام میده واین باعث شده درکم بیشتر شه از او

نیروی برتر من حمایتم میکنه عاشقانه,واین باعث دلگرمیم میشه,بهتر میتونم ب دیگران عشق بدم.
نيروي برتر من تمام ويژگيهاي خوب را دارد و من با اعتماد به او ميتوانم به قدرت نا محدودش دست پيدا کنم و با آرامش زندگي کنم.
 عشق مطلق ه   _  .قدرت و شهامت داره ..

بمن نزديك و هميشه در دسترس منه ..

هدف داره _ بمن كمك ميكنه تغيير كنم ...

منو مي پذيره و بمن فرصت اشتباه ميده ...

به رشد و تعادل من كمك ميكنه ....

امین تر،ستارترین و مهربانترین است .
امین مورد اعتماد برای درد دل و راز نیاز کردن .
دانا وتوانا مطلق حکیم است .مرا دوست دارد و می خواهد به من کمک کند 
مظهر عشق بلاعوض است و در همه جا حضور مطلق دارد .
هرگز مثل بندگانش از کسی متنفر نمی شود و رنجش پیدا نمی کند .
عاری از هرگونه نقص و خطا است و همیشه منتظر دستگیری از من همنوعانم است 
نیروی برتر من هدیه است که از طرف نیروی برتر مطلق و همیشگی(خداوند) به من هدیه داده شده.
اصول دوازده قدم انجمن معتادان گمنام، وجدانم.