انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 1ـ آیا من به اين باور رسيده‌ام، به نیرویي به جز نیروی خودم نیاز دارم؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
1ـ آیا من به اين باور رسيده‌ام، به نیرویي به جز نیروی خودم نیاز دارم؟

.
بله من از کودکی با نام خدا اشنا بودم.او خداوند بخشنده عاشق و مهربان است اما در دوران کودکی و تصور نادرستی از او داشتم.به مرور دربهبودی فهمیدم منظو ر از خدا همان درکی است که شخصا از او دارم و نیازی نیست درکی که دیگران از خدا دارند را برای خودم انتخاب کنم و درک خود من هرچقدر هم ناقص باشد برای بهبودی و شروع رابطه کفایت میکند.مهم اینست که من باور داشته باشم نیرویی وجود دارد که قدرتش بالاتر از من است.
تدکر:در بعضی از برنامه های 12 قدم برای مفهوم نیروی برتر مستقیما در مورد مسیله خدا صحبت کرده است مثل ای ای اما در بعضی در قدم سوم بیشتر درمورد خدا صحبت شده است مثل ان ای
اینکه نیرویی برتر از من به نام خدا هست که من بهش نیاز دارم باوری بود که از کودکی یاد گرفته بودم و خدایی رو تصویر شده قبول کرده بودم اما فقط قبول کرده بودم هست امادر دوردست و فقط زمانی که به مشکل و بحرانی بر می خوردم صداش میکردم و کلی هم گله و چرا براش داشتم....اما امروز به این باور و ایمان قلبی رسیده ام که خدا در جزیی ترین مسائل زندگی من نیز می تواند کمکم کند و مننیاز دارم بهش..چون من هیچ کاره ام !!!
بله ، اين باور در درون من وجود داشته و به وجودش اعتقاد داشته ام اما اکنون به این باور دست پیدا کرده ام که قدرتی وجود دارد مافوق از قدرت و نیروی خودم و همه اطرافیانم که به آن اعتقاد و اعتماد کامل دارم
تقریبا ب این باور رسیدم با برداشتن قدم یک مجبورم ب این باور برسم واین باور یک شبه حاصل نمیشه به مرور زمان وطی مراحلی و با تجربه حاصل میشه.
برای من طی این مراحل خیلی سخت و دردناکه,روشن بینی خیلی بهم کمک میکنه,باور من از امید پیدا کردن شروع شد واین امید از دوستانی ک تجربیاتشون در اختیار من گذاشتن جرقه خورد.امید دارم ک زندگی با یه مسیر جدید میتونم اغاز کنم.
 بله _ با مروري به زندگي گذشته و ديدن اشتباهاتم  ...
    پذيرش بيماريم در قدم  يك من را به اين باور ميرساند كه به نيرويي برتر از خودم نياز دارم ...