انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 8ـ چه‌گونه می‎توانم به اراده‎ی خداوند نزدیک شوم، نیروی برترم چه‌گونه و از چه‌طريقي با
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
8ـ چه‌گونه می‎توانم به اراده‎ی خداوند نزدیک شوم، نیروی برترم چه‌گونه و از چه‌طريقي با من صحبت می‎کند؟

.
از نظر من این سوال ایراد داره چرا ک نیروی برتر صحبت نمیکند فقط ؛بلکه ارتباط برقرار میکند .چرا که صحبت کردن ؛ محدود به کلمات است.و ارتباط نیروی برترم فراتر از این کلمات است .ب احتمال نود درصد ایراد از ترجمه کتاب است.
جواب:
تصمیم ب سپردن ب صورت روزانه
نیروی برترم از طریق افکارم با من صحبت میکتد نه همه افکارم از جانب نیروی برترم هستن شفافترین افکار ک خیلی راحت با انجام قدم اول تشخیص داده میشه
از طریق احساسم همانند افکارم این احساسات ناب و شفاف هستند ک با انجام قدم یک.
نیروی برترم از همه طریق با من ارتباط برقرار میکند شاخکهای من باید تیز باشد تا پیام او را دریافت کنم.
مهمترین ارتباط نیروی برترم با من از طریق تجربه های ک در گذشته داشتم.
با آگاهي از اراده ي قدرت برترو انجام آن ، داشتن برنامه اراده قدرت برتر ....
 دانش برنامه ميگويد : نه نيروي برتر ديگران شويد و ديگران را هدايت كنيد . ...و نه به ديگران اجازه دهيد نيروي برترتان شوند . ..
 فقط اگر خدا كسي را هدايت كردو با تمايل  از  شما كمك خواست : تجربه  تان را در اختيارش بگذاريد  و  بهش گوش بدهيد  ،  به دنبال تاييد و رضايت و توجه ديگران نباشيم ...
 اگر در جلسه و اطراف دقت كنيم شايد جواب سوالاتمان را بگيريم...نيروي برترم ميتواند راهنما ، نشريات انجمن _ دوستان بهبودي و جلسات . _ دعا و مراقبه و نوشتن  نامه به خدا باشد ...