انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 27/5- ليست اولويت‌هاي خودرا در اين زندگي تازه بنويسيد.
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
ليست اولويت‌هاي خودرا در اين زندگي تازه بنويسيد.
1افقط به خداوابسته بشم2ارامش3ادمه دادن باقی قدم ها4کارمناسب5ازدواج6درست زندگی کردن7دست ازنواقص اخلاقی برداشتن8خدمت کردن9رابطه سالم بادیگران.....

میخوام پاک و سالم زندگی کنم رها از وابستگی حتی در کنار کسی که برای همیشه کنارم میمونه. میخوام برای انسانها از خدا خیر و خوشی رو از صمیم قلب بخوام بدون بغض و کینه میخوام روحم رو به خدا بسپارم و ازش بخوام من رو نذاره به حال خودم تا انسانها ازم سواستفاده کنند.میخوام شاد باشم و تنها به خدا وابسته باشم هر روز بهتر از قبل بشناسمش و دوستش داشته باشم.میخوام عاشق واقعی باشم و دنیا رو از بالا ببینم نه از بهم ریختگی زمین، میخوام قدم کار کنم به انسانها کمک کنم تا بدونن که بهتر از اینها میشه زندگی کرد. میخوام خوب باشم
من میخام از تمام این قیدو بندها رها بشم وبا تمام قدرت خیز بردارم به سمت چیزی که باید باشم ومیتونم باشم
من تصمیمم گرفتم روابطم سالم بکنم وازتمام وابستگی ها به افراد با کمک خداوند رها بشم واعلام عجز میکنم دربرابردیگران
می خوام با خودم در آشتی باشم و از خود بودنم لذت ببرم. به جای افسوس به حال خود با چیزهای امید بخش و با نیروی برتر و ارزش های روحانی خودم احساس راحتی کنم. می خوام احساس تعلق در من زیاد باشه و دستم به جایی وصل باشه. می خوام دوباره متولد شم و خدا رو شاکر باشم که این فرصت رو به من داد.