انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 2) آيا خداوند را در زندگي خود كنار گذاشته‌ايد يا گذاشته بوديد؟ مثال بزنيد.
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
2) آيا خداوند را در زندگي خود كنار گذاشته‌ايد يا گذاشته بوديد؟ مثال بزنيد.
در گذشته با كنترل كردن با خودمختاري و  مراقبت از ديگران و سعي در تغيير دادن ديگران و مدام نگران بودن از اينكه چه اتفاقي خواهد افتاد در كار خدا مداخله ميكردم و نميتوانستم به او بسپارم من ميخواستم خدايي كنم و سهم خدا را هم من به انجام برسانم..
اما اكنون رها كردم و متوجه شده ام قدرتي برتر از من به اين مسائل رسيدگي ميكند و اين ارتباطي به من ندارد. من فقط بايد سهم خودم را انجام دهم و بقيه را به خدا بسپارم.
فکر می کردم توی یک دنیای بی رحم گیر کرده ام و باید گلیمم را از آب بکشم. تنهای تنها. باید کاری می کردم. چه کسی قرار بود به من کمک کنه؟ تمام زندگیم صرف نقشه کشیدن برای این و اون می شد. برادرم، پدرم، همسایه ام، برای هر کدام طرح و نقشه ای داشتم. اگه دست و پا نمی زدم همه چیز از دست می رفت. اگه یک کمک حال می داشتم اینقدر دست وپا نمی زدم. ولی به هیچ چیز جز خودم باور نداشتم. الان هم فک می کنم اگه من نباشم جلسه خونگیم متلاشی می شه. من من من