انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: پیام امروز
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
بـــــــــهبــــــــودی مثل دوچرخه سواری می مونه ..واسه حفظ تعادلت همیشه باید در حرکت باشی
خداوندم ای پدرآسمانی دوستت دارم و امروزم را با حضور دل چسب تو آغاز میکنم.هیچی نمیخواهم و هیچ طلب و خواهشی ندارم فقط و فقط خواستم بگم دوستت دارم و بس .دوستت دارم به تعداد موجودات و ذرات هستی و عظیمترین ستاره ها ، شایسته احترامی پدر عزیز نامت فرخنده باد تا بی نهایت آمین

تعهد و مسئوليت هديه "رهايي" من است ، زيرا به من نيروي دگرگون شدن مي بخشد .

روزت را دریاب ... !

باآن مدارا كن

اين روز از آن تو است

بيست و چهار ساعت كامل

به قدر كفايت فرصت هست تا روزي بزرگ شود
بالاترين ارزش براي انسان اينست كه راهي به شناخت خويش پيدا كند. (امام علي «ع»)
جملاتی مثل :چقدر دوستت دارم

یا کلام صمیمانه ی:من در کنار توهستم

اینهاست که به زندگی ارزش وبه انسان شهامت می دهد
عده ای میگویند AA از انجیل امده، اما من میگویم AA از همانجایی امده که انجیل هم امده(بیل ویلسون)
ای نیروی برترمن،

این روز را به تو می‌سپارم

از کارهایی که با دستانم انجام می‌دهم

از قدم‌هایی که بوسیله پاهایم برمی دارم

از واژه هایی که برای صحبت کردن اختیار می کنم

از جهتی که به آن نگاه می کنم

از افکاری که در ذهن من هستند

واز شیوه نگرش درونی‌ام مراقبت کن.

آمــــــــــــــــین...
ﯾﺎﺩﻣﺎﻥ ﺑﺎﺷﺪ .. ﺗﺎﻭﺍﻥ ﮐﺎﺭﻫﺎﯾﻤﺎﻥ ، ﺩﺍﻣﻦ ﻋﺰﯾﺰﺍﻧﻤﺎﻥ ﺭﺍ ﻫﻢ ﻣﯿﮕﯿﺮﺩ .. ﻫﻤﭽﻮﻥ ﻣﺎ ﮐﻪ ﺗﺎﻭﺍﻥ ، ﯾﮏ ﻟﺤﻈﻪ ﻏﻔﻠﺖ ﺁﺩﻡ ﻭ ﺣﻮﺍ ﺭﺍ ﻣﯿﺪﻫﯿﻢ

امروز به جای احساس تاسف و نا امیدی می دانم اگر شجاعتش را داشته باشم در هر موقعیتی کارهای زیادی است که می توانم انجام دهم NAبه رشد معنوی من کمک می کند و به من قدرت تغییر رفتار هایم را می دهد.
خدایا منو ببخش که فراموش کردم همه لطف تو بود و نه! کار من

و بدون کمک تو هیچ ممکن نیست
خداوند لطف و نظر خاصی به ما دارد که ما را از چنگال بیماری اعتیاد و الکلیسم نجات داد
اعتیاد ناگفتنی است، الکلیسم هم همینطور
این دشمنان اب زیر کاه و زیرک و حیله گر و مبهوت کننده و با قدرت...
انها هر روز با چنگالهای تیزشان خراشهای جدیتری بر پیکر فرسوده ما وارد میکردند
تنها و کوفته و خسته و ناامید دستی قوی ما را از زمین بلند کرد و از لجن بیرون کشید
خداوند بخشنده ومهربان
دیگر تابلو نیستیم
دیگر انگل نیستیم
بلکه تابلوی نقاشی خدا هستیم که زیرش را امضا کرده:
من خدا هستم، برای من هیچ چیز غیر ممکن نیست، پس ای بندگان من
(( بسوی من بیایید))
و اما تو ای همدردم!
زکات بهبودی ات را میدهی?پولی نیست!فقط کمی عشقو کمک به معتادان و الکلیهای دیگر است، بدون غرغر، بدون ایراد، بدون بهانه
و تو ای مادر و همسر معتاد!تو چطور?ایا اشکهای مادران دیگر را که مثل تو هستند را از گونه های خجلشان پاک میکنی?
بهبودی ما فقط معجزه است نه زرنگی یا اراده
ارزومند ارزوهایتان امیر
ببخشید قصد نصیحت نداشتم فقط احساسم بود
حقيقت شگفت انگيز دعا كردن آن است كه چنانچه به هنگام نياز به جاي آخرين كار ، نخستين كارتان دعا كردن باشد ، به شما نشان داده مي شود كه نيازتان را چگونه برطرف كنيد ؛ حال آنكه با اتكا صرف به خود چنانچه از دعا كردن در مرحله نخست چشم بپوشيد ، ممكن است كارهاي زيادي را انجام دهيد و هنوز هم آن نياز وجود داشته باشد .
صفحه‌ها: 1 2 3 4