انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 20) لطفاً ليست احساس گناهان، ترس ها و يا آزردگي‌هائي كه از افراد مختلف در كودكي داشتي
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
20) لطفاً ليست احساس گناهان، ترس ها و يا آزردگي‌هائي كه از افراد مختلف در كودكي داشتيد بنويسيد.
(به عنوان يك كودك نه به عنوان يك بزرگسال)
من چندین مرتبه مورد ازار جنسی از طرف برادرم قرار گرفتم
(2015-05-06، 04:55 )elin نوشته است: [ -> ]من چندین مرتبه مورد ازار جنسی از طرف برادرم قرار گرفتم

با سلام و تشکر جهت ثبت نام در تالار بانیان
شماره همراه شما به دلیل امنیت خودتون از پروفایل شما حذف شد
با عرض پوزش 
گاهی شده حس کنیم این که مارا مورد تجاوز جسمی قرار دادن خیلی سخت و ناگوار هست اما برای رهایی ما از این زندان بیماری اعتیاد باید آن را در ترازنامه خود آورد و با صتاقت و روشن بینی از زاویه دیگری به آن نگاه کرد.
باید به این نکته توجه کرد که به همه ما ت)جاوز روحی و سواستفاده که بارها و بارها بدتر از تجاوز جسمی مخرب هست قرار گرفته ایم این موضوع مهم تر هست که ما میخواهیم در مسیر بهبودی گام برداریم و راهی جز آنچه که برنامه از ما میخواهد نداریم و گاهی شده آنچه که از آن گذشته هست و به همان گذشته سپرد و در مسیر بهبودی گام نهیم.
این نظر من و اقرار رنجشهایی که اگر در مسیر برنامه معتادان قدم برداریم و تسلیم اصول باشیم.
شاد و سربلند باشید
(2013-12-15، 10:06 )sadaf نوشته است: [ -> ]20) لطفاً ليست احساس گناهان، ترس ها و يا آزردگي‌هائي كه از افراد مختلف در كودكي داشتيد بنويسيد.
(به عنوان يك كودك نه به عنوان يك بزرگسال)

من دختر اولم
32ساله
مجرد
داعم از،طریق،پدر الکلی،کتک میخوردم
توسط داییم ام مورد استفاده جنسی
توسط،برادرانم کتک
توسط،مادرم سرزنش میشدم