انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: آیا پس از پیوستن به انجمن موفق شده اید این اصل را در مورد سئوال قبل رعایت کنید؟ مثال
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
بله ، تا اندازه ای این اصل را رعایت می کنم . من کم کم به منافع همه فکر می کنم . همین که الان پاک هستم و سر کار می روم و از این بابت خسارتی به خانواده و اجتماع نمی زنم کاربرد سنت یکم در خارج از انجمن است . دارم سعی می کنم در حل مسائل و مشکلاتی که پیش روی خانواده ام و اجتماع است کمک کنم . به طور مثال در بخش پزشکی سه سال پیش به عضویت انجمنی درآمدم و اجازه دادم در صورت مرگ مغزی ام اعضای بدنم به اشخاص دیگری هدیه شود . در بانک سلولهای بنیادی عضو شدم تا در صورت نیاز بتوانند از سلولهای بنیادی من برای نجات بیماران دیگر استفاده کنند . همین طور مرتبا خون اهدا می کنم ... در بخش دیگری تحصیلاتم را ادامه می دهم و دیگر اعضاء خانواده و دوستانم را هم به اینکار تشویق می کنم چون می دانم برای آینده خودم و اجتماع مفید تر خواهیم بود ، کارهای هنری انجام می دهم ، ورزش می کنم ، در زمینه محیط زیست فعالیت می کنم و تا آنجا که می توانم ( عقلم قد می دهد ) خسارتی به منابع طبیعی کشورم نمی زنم . فکر می کنم بتوانم این فعالیت ها را هم در راستای رعایت سنت یکم خارج از انجمن بگنجانم ...