انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: پانزدهم فروردین
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
امروز فارغ از همه‌ی ترس‌ها و قضاوت‌ها در خلوت دعا و مراقبه‌هایم، زندگی گذشته و حال خود را مقایسه می‌کنم، معجزات خداوند را بیشتر درک می‌کنم. زمانی در گذشته به خود آمدم که غرق در وابستگی و اعتیادهای مختلف شده بودم، زندگیم تباه و آشفته و بی‌چارگی مرا در دنیای تاریک انزوا و تنهایی قرار داده بود. نگاهم به زندگی این و آن بود و احساس کینه وجودم را به آتش می‌کشید. مردن آرزوی دائمی من بود، برای من همه چیز به ته خط رسیده و جمع و جور کردن زندگیم از کنترلم خارج شده و ناخواسته و در بی‌اختیاری صدمات شدیدی به خود و دیگران می‌زدم. امروز می‌بینم روزهایم یکسان نیستند و مثل افکار و احساساتم، دستخوش تغییرات و رُشد روحانی و معنوی گشته و باعث رضایت از خود و شرایط در همه حال و برای دیگران قابل توجه شده است. عشق به همنوع با خدمتگزاری به همدردان و هم‌وابستگان باعث تحول در زندگیم شده است و ارزش‌هایم قابل شمارش نیستند. اکنون پذیرش زندگی در کنار شرایط سخت و احساسات ناخوشایند، بسیار آسانتر شده است و از ناملایمات به عنوان ابزاری برای تمرین آموزش مهارت‌های زندگی بهره می‌برم.
زندگی ارزش و بهای خود را دارد!