انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 5-آیا پس از پیوستن به انجمن موفق شده ایداین اصل را(اتحاد)در مورد سوال قبل رعایت کنید؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
آیا پس از پیوستن به انجمن موفق شده ایداین اصل را(اتحاد)در مورد سوال قبل رعایت کنید؟مثال بیاورید؟
بله ، تا اندازه ای این اصل را رعایت می کنم . من کم کم به منافع همه فکر می کنم . همین که الان پاک هستم و سر کار می روم و از این بابت خسارتی به خانواده و اجتماع نمی زنم کاربرد سنت یکم در خارج از انجمن است . دارم سعی می کنم در حل مسائل و مشکلاتی که پیش روی خانواده ام و اجتماع است کمک کنم . به طور مثال در بخش پزشکی سه سال پیش به عضویت انجمنی درآمدم و اجازه دادم در صورت مرگ مغزی ام اعضای بدنم به اشخاص دیگری هدیه شود . در بانک سلولهای بنیادی عضو شدم تا در صورت نیاز بتوانند از سلولهای بنیادی من برای نجات بیماران دیگر استفاده کنند . همین طور مرتبا خون اهدا می کنم ... در بخش دیگری تحصیلاتم را ادامه می دهم و دیگر اعضاء خانواده و دوستانم را هم به اینکار تشویق می کنم چون می دانم برای آینده خودم و اجتماع مفید تر خواهیم بود . در بخش مشارکت های سیاسی هم فعال هستم و به سرنوشت کشورم خیلی اهمیت می دهم ، کارهای هنری انجام می دهم ، ورزش می کنم ، در زمینه محیط زیست فعالیت می کنم و تا آنجا که می توانم ( عقلم قد می دهد ) خسارتی به منابع طبیعی کشورم نمی زنم . فکر می کنم بتوانم این فعالیت ها را هم در راستای رعایت سنت یکم خارج از انجمن بگنجانم ...
بله امروز به خانواده ام اهمیت میدهم برایشان وقت میگذارم به حرفهایشان گوش میدهم .قوانین کشور را معمولا رعایت میکم مثلا قوانین رانندگی.نه تنها به هوای سالم اسیب نمیزنم بلکه باپرورش گل و درخت به هوای سالم کمک میکنم.به طور کلی سعی کرده ام یک شهروند باشم نه یک انگل
ما زندگي گذشته ي خود را مرور مي كنيم و خود را با صداقت نويا فته مان بررسي مي كنيم .
در اصل ما تراز نامه اي از سنت يكم براي خود تهيه مي كنيم و سعي مي كنيم آن گونه رفتار كنيم كه كمتر به خواسته هاي خود و بيشتر به منافع مشترك توجه كنيم .
_سعی وکوشش فراوان وبا آرامش بر خورد کردن وخوش رفتاری وخوش اخلاقی کار با ارباب رجوع و
در نظر گرفتن منافع جمع درمحیط کار تا این افراد دوباره مشتری ما بشوند .
_باکیزه نگه داشتن محیط اطراف خودم . مثلا :گذاشتن ذباله آشعال در یک نایلون مناسب وگذاشتن آن در محل
در نظر گرفته شده ویا ننداختن باکت سیگار وفیلتر سیگار در بارک ها ویا فضای سبز ومجامع عمومی .
_نکشیدن سیگار در منزل ویا مکانهایی که باعث مشکل ودردسر برای دیگران میشود واحترام کذاشتن به
حقوق افراد .
_استفاده درست وبهینه از منابع طبیعی وچنگلها مراتع سر سبز وآلوده نکردن محیت زیست وباکیزه نگه
داشتن محل زندگی .
-سعی در کمتر کردن خرجهای شخصی و استفاده کردن لوازمات شخصی تا آنجاییکه مقدور است.
مثل (لباس وکفش و........)واهمیت دادن به منافع واینده خانواده.
بله ، تا اندازه ای این اصل را رعایت می کنم . من کم کم به منافع همه فکر می کنم . همین که الان پاک هستم و سر کار می روم و از این بابت خسارتی به خانواده و اجتماع نمی زنم کاربرد سنت یکم در خارج از انجمن است . دارم سعی می کنم در حل مسائل و مشکلاتی که پیش روی خانواده ام و اجتماع است کمک کنم . به طور مثال در بخش پزشکی سه سال پیش به عضویت انجمنی درآمدم و اجازه دادم در صورت مرگ مغزی ام اعضای بدنم به اشخاص دیگری هدیه شود . در بانک سلولهای بنیادی عضو شدم تا در صورت نیاز بتوانند از سلولهای بنیادی من برای نجات بیماران دیگر استفاده کنند . همین طور مرتبا خون اهدا می کنم ... در بخش دیگری تحصیلاتم را ادامه می دهم و دیگر اعضاء خانواده و دوستانم را هم به اینکار تشویق می کنم چون می دانم برای آینده خودم و اجتماع مفید تر خواهیم بود . در بخش مشارکت های سیاسی هم فعال هستم و به سرنوشت کشورم خیلی اهمیت می دهم ، کارهای هنری انجام می دهم ، ورزش می کنم ، در زمینه محیط زیست فعالیت می کنم و تا آنجا که می توانم ( عقلم قد می دهد ) خسارتی به منابع طبیعی کشورم نمی زنم . فکر می کنم بتوانم این فعالیت ها را هم در راستای رعایت سنت یکم خارج از انجمن بگنجانم ...