انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 6-چند مثال در مورد رعایت این اصل در قسمت های دیگر زندگی بنویسید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
چند مثال در مورد رعایت این اصل در قسمت های دیگر زندگی بنویسید
احترام به رای و نظر افراد خانواده حتی زمانی که کاملا با نظر من مخالفند .
در هر گروه اجتماعی و کاری که وارد می شوم ، اول قوانین و حد و مرزهایم را سوال می کنم و تا آنجا که بتوانم به قوانین آنجا احترام می گذارم چون باور دارم که آن قوانین برآمده از اراده گروهی آن مجموعه است .
درانتخابات و رای گیری های که انجام می شود چه در بین دوستان ، محل کار و مسئولین کشوری حضور فعال دارم و سعی می کنم بهترین شخص ممکن را انتخاب کنم .
به طور کلی الان به این نتیجه رسیده ام که من عقل کل نیستم و درهر کاری نیاز به مشورت کردن با افراد دیگر دارم و قرار هم نیست که همه مثل من فکر کنند و نظر من را داشته باشند . من باید در تصمیم گیری ها سهم خودم را انجام بدهم و مابقی را واگذار کنم . سهم من خوب گوش کردن به نظرات مخالف و موافق و تحلیل و بررسی همه جوانب کار است ، سپس می توانم رای و نظرم را ابراز کنم بدون آنکه نتیجه آنرا حمل کنم .
- دعاکردن وراهنمایی خواستن در دستجاب گروهی از نیروی مافوقمان جهت انجام صحیح اعمال وهدف
اصلی مان گذاشتنی دقت ودقت کافی برای صحبت وگفتگو بابچه های انجمن واعضای قدیمی وخدمت گذار
در جهت فراهم کردن احتیاجات گروه وبهتر شدن کیفیت جلسات.
-تسلیم شدن وجنگ نکردن در مقابل وجدان گروهی وهم چنین دست برداشتن از خود محوری وتائید طلبی
وکنار کشیدن خودم از سرراه خداوند واجازه دادن به نیروی برتر جهت هدایت گروه .
-تقدیم کردن خود در مقابل نیروی برتر که خود را در وجدان گروه ظاهره ساخته است واحساس مسئولیت داشتن
در مقابل خدمتی که از ما خواسته اند تا ان را انجام دهیم .
-حکومت نکردن در جلسات وگذاشتن غرور وخود محوری وتائید تلبی در زیر با واستفاده کردن از تجربه بقییه
معتادان.
+ احترام به رای و نظر افراد خانواده حتی زمانی که کاملا با نظر من مخالفند .

+ در هر گروه اجتماعی و کاری که وارد می شوم ، اول قوانین و حد و مرزهایم را سوال می کنم و تا آنجا که بتوانم به قوانین آنجا احترام می گذارم چون باور دارم که آن قوانین برآمده از اراده گروهی آن مجموعه است .

+ درانتخابات و رای گیری های که انجام می شود چه در بین دوستان ، محل کار و مسئولین کشوری حضور فعال دارم و سعی می کنم بهترین شخص ممکن را انتخاب کنم .

به طور کلی الان به این نتیجه رسیده ام که من عقل کل نیستم و درهر کاری نیاز به مشورت کردن با افراد دیگر دارم و قرار هم نیست که همه مثل من فکر کنند و نظر من را داشته باشند . من باید در تصمیم گیری ها سهم خودم را انجام بدهم و مابقی را واگذار کنم . سهم من خوب گوش کردن به نظرات مخالف و موافق و تحلیل و بررسی همه جوانب کار است ، سپس می توانم رای و نظرم را ابراز کنم بدون آنکه نتیجه آنرا حمل کنم .