انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 19. آيا مي‌توانيد برداشت و دانش خودرا درمورد اين برنامه شرح دهيد؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
19. آيا مي‌توانيد برداشت و دانش خودرا درمورد اين برنامه شرح دهيد؟
آنچه مسلم است، ترس و استرس عامل اصلی در وجود من باعث آماده سازی سیستم بدن من برای ابتلا به سرطان و بیماریهای روحی و روانی و فیزیکی شده است و من بخاطر ناآگاهی از کانونهای رُشد و فعالیت و عود بیماری سرطان درخودم نیاز به اطلاعات واقعی بغیر از آگاهی و اطلاعات موجود در اجتماع که تماماً از روی حدس و گمان و تئوریهای پزشکی و شایعات و نوع درمانهای پرهزینه و بدرد نخور و عذاب آورچیزی به فرد داده نمیشود. همه کنارگود ایستاده و به یک فرد سرطانی که هرلحظه در حال جان کندن است، دوستورات عجیب و غریب و غیر شفا و درمان واقعی میدهند. یک سرطانی مانند موش آزمایشگاهی با خرج و نابودی داشته های خودش در اختیار تیم جراحی و تخصصهای مرگبار پرتو و شیمی درمانی با بدترین حالت و درد در انتظار ترحم هیولای مرگ جان میکنند، تا با مردن خط روی درد و عذاب خودشان بکشند. آنچه که ما تجربه کرده ایم این است، که اگر طرز تربیت و چگونگی مهارت آموزش ارتباط معنوی با خالق خود و ارتباط روحانی خودمان با خود و کاستن ترس و استرس و خارج نمودن محصولات تنباکویی از زندگی و آموزش رسیدگی به خود از طریق روحیه گرفتن و شاد زیستن عامل اصلی است، برای از بین بردن فعالیت مخرب سلولهای مخرب سرطان از خود و محیط زندگی است...