انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 17. آيا بخاطر دارید شما دست به جه اعمالي زده‌ايد كه شكست خورديد ولي باز آنرا تكرار كر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
17. آيا بخاطر دارید شما دست به جه اعمالي زده‌ايد كه شكست خورديد ولي باز آنرا تكرار كرديد؟ به امید موفقیت چه كارهايي بود؟
دیوانگی یعنی تکرار کارهای اشتباه و نتیجه گیرهای مورد نظر و دلخواه و درست. منهم در این وادی گرفتار بودم، من میخواستم با یک تغارماست آب دریا را دوغ درست کنم. یا وقتی خیار پوست میکنم از درونش موز بیرون بیاید. من خلاف میکردم و انتظار داشتم مال و جانم خیر و برکت داشته باشد. من فکر میکردم میتوانم سرخدا کلاه بگذارم. با کمک کردن و حمایت از افراد و یا خانواده های بی سرپرست و جمعیتهای خیریه خاک روی گندهایی که میزدم میریختم. من با قمار و دزدی و ناصادقی پول مردم را از چنگشان خارج میکردم و مقداری به نیازمندان میدادم و باخودم میگفتم من هم مانند رابین هوود هستم از داراها میدزدم به ندارها میدهم. درکارهایی که باید درست و امین باشم با ناصادقی عمل میکردم و چندین بار هم لو رفتم و در نهایت مشتریهایی که به زحمت بدست آورده بودم را با این اعمال نادرست از دست میدادم و شاکی بودم که چرا اینها دیگر سراغی از من نمیگیرند. من در گذشته درست همین کارها را انجام میدادم و بعداز مدتی که خیالم آسوده میشد دوباره دست به این کارها می زدم...