انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 8. آيا مي‌توانيد تصور كنيد او كيست و چگونه مي‌تواند به شما كمك كند، تا از این بیماری
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
8. آيا مي‌توانيد تصور كنيد او كيست و چگونه مي‌تواند به شما كمك كند، تا از این بیماری مهلک نجات پیدا کنید؟
من از زمان کودکی بخاطر ترسهایم از خداوند، خدا گریز شدم. حتی از ترس به مسجد نمیرفتم و اگر هم مجبور به رفتن میشدم به همراه پدرم بود و مدام به سقف و در و دیوار نگاه میکردم، احساس میکردم که توسط اشباح تحت نظر هستم و مدام به پدر میچسبیدم و او هم من را از خودش میراند. من از ترس قضاوت پدرم ترسهایم را نمیگفتم، خداوند را چنان به من معرفی کرده بودند که هیچ رحم و مهربانی راجع به من که بچه شیطانی بودم نداشت و اگر من را تک و تنها گیر میآورد تکه پاره ام میکرد و احساس میکردم عده ای از اجنه و هیولاها موقع خواب منتظر غفلتم بودند تا من را گرفته و جانم را بگیرند و یا همانطور به جهنم ببرند. خدایی که به من معرفی کرده بودند، خدای مهربان من نبود و من را خلق کرده بود فقط برای عذاب کشیدن و من هم با همین سرطان عذاب زیادی هم کشیدم، من وقتی فهمیدم که بیماری من نبود خداوند و نداشتن ارتباط معنوی است، کاملاً این را باور داشتم و دارم، چون وقتی صادقانه با خداوند رابطه گذاشتم و از او کمک خواستم به من کمک کرد...