انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 7. آيا مي‌توانيد تصويري بغير از تصوير گذشته‌ای که از خداوند داشتيد را توضيح دهيد؟ (مع
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
7. آيا مي‌توانيد تصويري بغير از تصوير گذشته‌ای که از خداوند داشتيد را توضيح دهيد؟ (معمولاً مبتلایان سرطانی با خداوند میانه خوبی ندارند و خود را قربانی او میدانند)
تصویر و تصور من از خداوند موجودی خشن و عصبانی که ده برابر ازپدرم خشن تر که هیچ رحم و گذشتی به من نداشت. من آنچه که در سراسر عمرم از او خواسته بودم، هیچکدامش را برآورد نکرد و من احساس کردم که از من خوشش نمیآید و من را تنبیه و مجازات میکند. موجودی بسیار بزرگ و کسی بود، که هرگز مرا نخواهد بخشید و من ازخشم او بسیار ترس داشتم و دوست نداشتم بمیرم تا مجازات شوم. من به خاطر ابتلایم به سرطا از خداوند بیشتر شاکی شدم و احساس کردم که برای مجازات کردن من این بیماری را به من داده است. او که به دعاهایم توجه نکرد و هرگز خواسته هایم را اجابت نکرد و برعکس خواسته هایم خییلی چیزهایی را که زحمت کشیده بودم و به سختی بدست اورده بودم از من گرفت و حالا منتظر است که جانم را هم بگیرد. او من را به دنیا آورد که لذت و خوشبختی دیگران را ببینم و با این بیماری بمیرم و در آن دنیا هم عاقبت هیزم آتش جهنمش خواهم شد...