انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 5. آيا بنظرخودتان تاکنون با نيروي‌برتر (خداوند) ارتباط درستي داريد؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
5. آيا بنظرخودتان تاکنون با نيروي‌برتر (خداوند) ارتباط درستي داريد؟
نه من دقیقاً والدینم همان هیولای مجازاتگر را که خودشان به نام خدا به خوردشان بودند را با مقداری تغییر و تحول اونهم با سلیقه شخصی خودشان به من هم در حقیقت نتوانستم. به این منبع قدرت خشمگین به صورت خدای مهربان متصل شوم، من هم بجای خدای مهربان بابت تامین امنیتهایم به پدرم که واقعاً از لحاظ خشم و تنبیه کم از خدا نداشت و مادرم که گاهی پناهی برایم بود، وصل شدم و آنها را نیروی برتر خودم کردم. در واقع من نیاز به انرژی خداوند داشتم و خودم هم از ترس ارتباطم را قطع کرده بودم. من به دلیل بیخدایی و نداشتن ارتباط معنوی با خداوند بیمار شدم و به جای ارتباط با خداوند به روابط با دیگران هموابسته شدم و به انواع گوناگون اعتیادها مبتلا شدم که انرژی از آنها بگیرم در اصل من در گمراهی افتادم و دیگران را جای خدا پرستیدم و این شد آخر و عاقبت من. من از همان کودکی خداگریز شدم، این خدایی که به من بزور تزریق میکردند از لحاظ یک کودک قابل قبول نبود. معلمان اولیه من به دلیل ناآگاهی و خدا گریزی خودشان به من مذهبی را انتقال و آموزش دادند که من بناچار آنهم از روی ترس قبول کردم و من فقط گاهی برای قسم راست و دروغ به خدا قسم میخوردم...