انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 16- آيا مي‌دانيد غرور، انكار و خودمحوري شما همان سدهايي هستند كه در پيش رو داريد و اج
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
16- آيا مي‌دانيد غرور، انكار و خودمحوري شما همان سدهايي هستند كه در پيش رو داريد و اجازه ارتباط درست را بشما نمیدهد؟
بله کاملاً متوجه این عناصر منفی و سد بزرگی که میتواند رابطه من و خداوند و بیداری روحانی را خلل ایجاد کرده و مانع شود، غرور کاذب و مدیریت شبکه انکار، در من است. من با این هوای نفس که درمن سالها فعال بوده است، آشنایی کامل دارم متوجه شدم که در اوج آرامش و بیداری روحانی و معنوی به شکل بی اعتقادی و بی تفاوتی ظاهر میشود و به آرامی من را به پرتگاه نابودی خواهد کشاند. دراین برنامه ارتباط معنوی و روحانی اصول خودشناسی است. شخصیت متضاد وکاملاً مخالف خداوند که در وجود همه انسانها بصورت نهادینه فعال است، میدانم که این نقطه منفی در هسته مرکزی احساسات من قرار دارد، هرآن از یک اتفاق و حرف ورفتار وفکر و احساسات میتواند فوراً من را از مسیر بهبودی خارج کند وحتی به جایی برساند، که زندگی من را نابود کند. من خیلی مواقع این نیروی برترهای منفی را در جای جای زندگی متوجه شدم که چگونه عنان افکار ورفتارهایم دردست گرفته ومن را به هرجایی که میخواستند کشاندند، اکنون هم این نیروهای برتر و مخرب درجایی درکمین هستند تامن ضعفی در قسمتی نشان دهم...