انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 4-آیااعتقاد داریدکه قدرت مافوق قدرت شماوجود دارد؟اگرجواب مثبت است نشانه های وجود آن چ
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
آیااعتقاد داریدکه قدرت مافوق قدرت شماوجود دارد؟اگرجواب مثبت است نشانه های وجود آن چیست و در زندگی شما چه نقشی دارد؟
تا ببینیم قدرت مافوق را در چه چیزی میدانیم
البته وجود دارد
قدرت مافوق :هر قدرتی که مارا به سمت مثبت حرکت میدهد را میشه اون رو قدرت مافوق دانست

مثل-جلسات-دعا کردن-راهنما-قدم کار کردن-مشورت کردن که همه اینها ما را به وجودیت اصلی میرساند

اری پاک بودن نمونه ای از نشانه اوست چیزی که به تنهای نتوانستیم ولی با کمک نیروی برتر توانستیم
بله من از کودکی با نام خدا اشنا بودم.او خداوند بخشنده عاشق و مهربان است اما در دوران کودکی و زمان مصرف تصور نادرستی از او داشتم.به مرور دربهبودی فهمیدم منظو ر از خدا همان درکی است که شخصا از او دارم و نیازی نیست درکی که دیگران از خدا دارند را برای خودم انتخاب کنم و درک خود من هرچقدر هم ناقص باشد برای بهبودی و شروع رابطه کفایت میکند.مهم اینست که من باور داشته باشم نیرویی وجود دارد که قدرتش بالاتر از من است
  بله ....

حتما اعتقاد دارم که نیروی مافوق نیروی خودم

وجود دارد وهیچ شکی در آن نیست...

و نشانه های وجود آن:

آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است.

تصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gifتصویر: images/smilies/heart.gif