انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 12- به نظرتان اين سپردن و رابطه منطقی با خالق خود براي‌تان چه مفهومي دارد؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
12- به نظرتان اين سپردن و رابطه منطقی با خالق خود براي‌تان چه مفهومي دارد؟
در ابتدا مفهوم و درک سپردن برایم معنای خودش را نداشت و من هم بخاطر اینکه به اصول گوش داده باشم، بصورت سوری و با دعای قدم سوم این سپردن را دائم تمرین میکردم و در همانحال هم نمیفهمیدم، که فرمان را دست خداوند قرار بده و یا بسپار و خودت را از سر راهش کنار بکش چیست، چیزخاصی نبود و من بدون درک و تفهیم و تفسیر سپردن را بصورت کلامی میگفتم، امّا از باطن و درون نگران بودم و نمیدانستم که تا اینجا تکلیف چی بود و من آیا کارم را درست انجام داده ام، یا نه تا اینکه با آگاهی که راهنمایم به من داد، متوجه شدمکه سپردن بغیراز این نبود که تو اگر نسپاری بازهم مجبوری کاری بکنی و همان راه و اشتباهات گشته را انجام خواهی داد، من با سپردن دست از کارهای اشتباه برداشتم و زندگیم را در سودای متخصصان که هیچ کاری بغیراز نفله کردن دارو ندارم کار دیگری انجام ندادند. من مانند همه کسانی که در درمان سرطانراه را اشتباه میروند منهم اشتباه کردم و با بلاهایی که سرخودم آوردم و اجازه دادم سرم بیاورند، من به پرتگاه مرگ رسیده بودم...