انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: روز به روز -بیست و دوم اردیبهشت
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
22 اردیبهشت
وجود اراده و قدرت خداوند در اصول برنامه‌ی خودیاری برای کسب دانش بیداری روحانی و معنوی و استفاده از آنها، معجزات و تغییراتی است، که در اثر آشنایی با این اصول به سمت رهایی از وابستگی‌ و هم‌وابستگی‌ها‌ حرکت می‌کنیم. آزاد و پاک زیستن، هدیه و لطف خداوند برای کسب آرامش و زندگی است، امروز با امید و آرزو و خوشحالی از خواب بیدار می‌شوم، چون دیشب با امید و در آرامش به خواب رفته‌ام. امروز کارهایی انجام می‌دهم که مردم عادی آن‌را انجام می‌دهند. امروز را با اعتمادبه نفس شروع می‌کنم. به‌خاطر این‌ حق انتخاب و رضایت درونی از خداوند شاکرم. امروز سعی می‌کنم با دعا و نیایش و مراقبه روابط خودم و خداوند و دیگران را مستحکم‌تر کنم. امروز از زاویه‌ی بهتری که هدیه‌ی خداوند است به زندگیم نگاه می‌کنم. از زاویه‌ی بهتری که به من جرأت تازه‌ای برای دیدن واقعیت‌ها می‌دهد. رهایی و نجات من از دست عادت و وابستگی‌ و هم‌وابستگی‌های خطرناک و آزار دهنده همان معجزاتی است، که دیدن از همان زاویه‌ی دیگر و بهتری است که با نگاه زاویه‌ی دیگر و مناسب‌تر به زندگی است. امروز با خوشحالی و خرسندی به خاطر بهبودیم از خداوند ممنونم.
عشق خداوند در همه حال جاریست!