انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 6- ليست اعمال و رفتارهاي خلاف سنت اوّل خود را در انجمن كُدا را نوشته و توضيح دهيد و پ
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
6- ليست اعمال و رفتارهاي خلاف سنت اوّل خود را در انجمن كُدا را نوشته و توضيح دهيد و پس از بيان علت، عوامل زيربنايي شروع آن‌ را نيز مشخص کنيد. براي رفع آن بايد چه كاري مي‌‌کرديد؟
من از انجمن كُدا خيلي خوشم مي‌آيد و مطوئن هستم كه به من و مردم كشورم خيلي سودمند است، دوست دارم كساني كه در اين انجمن به خدمت مشغول هستند، حتماً مسائل و اصول و قدم‌هاي كُدا را كار كرده باشند و اصول ديگر انجمن‌ها را به اين انجمن نياورند، اين انجمن از سال هشتاد راه‌اندازي شده است و هميشه توسط كساني كه اصول و قدم‌ها و سنت‌هاي انجمن‌هاي ديگر را با خود به اين انجمن مي‌آوردند، صدمه خورده است و تازه واردان را متواري كردند و پس از خالي شدن جلسه خودشان هم نتوانستند آن را حفظ نمايند، لذا پس از اين همه شكست بالاخره تصميم‌گيري شد كه از ورود افراد مصرف كننده و الكلي به جلسات ممانعت شود، پس از آن تعدادي جلسه در تهران و چند شهرستان و در انگليس و اطريش به آرامي و ترس به جلو مي‌رود، من با اين‌كه مي‌دانم اين انجمن صاحب دارد، امّا باز هم نگرانش هستم، من اعمالي كه برخلاف اين سنت بود را با ترجمه و چاپ كتاب‌ها و چيپ‌هاي كُدا را با هزينه‌ي شخصي امّا با مجوز راهنمايم انجام دادم و به حالت تعصبي با كساني كه كتاب‌هاي انجمن را بدون مجوز چاپ مي‌كردند برخورد مي‌كردم!