انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 11-آیا چیزهایی که برایم مهم بودند از جمله سرگرمی هاو دوستانم را از دست داده ام ؟ ((سئ
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
11-آیا چیزهایی که برایم مهم بودند از جمله سرگرمی هاو دوستانم را از دست داده ام ؟
((سئوالاتی در مورد غیر قابل اداره بودن زندگی
قبل برنامه انقدر درگير مشکلات خودم بودم که ديگران اصلا برام مهم نبودن ، ترس از قضاوت داشتم،وترس از اين که فاميل بفهمند شوهرم معتاده داشتم زياد به جمع اونها نمي رفتم وسرگرميم را خدارا شکر داشتم Heart
اکثر اوقات به اجبار بله، به اجبار خانواده خیلی وقت ها به خاطر انجام کارها و یا درست کردن خراب کاریهای انها مجبور بودم قید خیلی از کارهای شخصی و سرگرمی های خودمو بزنم. همیشه که مقاومت می کردم میگفتن مادرت پیر است گناه دارد دلواپس است ، بی سواد است نمیتونه ، زیر هجوم این حرفها به اجبار میرفتم البته حس خواهری خودمم خیلی مواقع نمیذاشت که بی تفاوت باشم .نمیتونستم که بشینم خونه و ببینم عزیزم داره عذاب میکشه . بخاطر همین قید سرگرمی های خودمو میزدم .
و امروز با امدن به جلسه فهمیدم تمام کارهای من حمایت ناسالم بود که من بدون اگاهی انجام میدادم.