انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 8-آیا این حقیقت را پذیرفته ام که موقعیت هایی در زندگی ام وجود دارد که کنترلی روی آنها
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
8-آیا این حقیقت را پذیرفته ام که موقعیت هایی در زندگی ام وجود دارد که کنترلی روی آنها ندارم ؟
(سئوالاتی در مورد عجز )
بله با وجود این که هنوز هم گاهی میجنگم ولی قلبم میدونه وپذیرفته که

موقعیت هایی در زندگی من هست وخواهد بود که از کنترل واراده من خارج است وفقط باید

رها کنم وبه خدا بسپارمشون
با سلام بله قبل برنامه يک ادم کنترل چی پر از ترس منفی بیني وپررنج بودم وکنترلم روی دیگران بود واز خودم غافل شده بودم خیلي خسارت به خودم وخانواده ام زده بودم ،،وامروزه یاد گرفتم خودم باشم وبرای خودم قدم بردارم خودم رادوست داشته باشم وکنترلم روي خودم باشد وبيشتر با راهنماواصول دوازده قدم پیش بروم ،امروزه فهميدم که تلاشهاي من بي فايده بوده وحالا سعي کنم در مسير بهبودي باشم واز ابزار برنامه کمک بگيرمHeart
بله ،قبلا در این موقعیت ها که قرار میگرفتم ،به علت نداشتن سلامت عقل وپذیرش ،شروع به جنگیدن و مبارزه با آن شرایط ،میکردم  اما در حال حاضر ،با درک موقعیت ،واینکه خیلی چیزها در تملک و اختیار من نیستند،و اصل پذیرش و تسلیم در برابر خواست نیروی برترم ،دست از مبارزه برداشته ام وتنها با رعایت دیگر اصول ،مثل دعا و مراقبه،انعطاف پذیری در موقعیت های پیش رو،و سپردن به نیروی برتر،،خواندن دعای آرامش ،و.......... به زندگی با آرامش ادامه میدهم