انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 3-آیا سعی می کنم به مردم کمک کنم در حالی که در حقیقت تلاش می کنم تا آنها را کنترل کنم
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
3-آیا سعی می کنم به مردم کمک کنم در حالی که در حقیقت تلاش می کنم تا آنها را کنترل کنم ؟
(سئوالاتی در مورد عجز )
قبل برنامه کارم این بود وهمیشه دنبال تایید دیگران بودم وکسی منو تایید نمی کرد حالم بد میشد ولی امروز وقتی کاری رو میخوام انجام بدم نگاه میکنم که زیر مجموعه کمکم چی هست اگر روی نقصهام ومشکلات اشنام کاری رو میخوام انجام بدم دیگه پی کار رو نمی گیرم وبا یک عذر خواهی از انجام کار صرف نظر میکنم
وقتي در فاز بيماري باشم به دلايل مختلف وارد زندگی دیگران میشوم که می خواهم انها را کنترل کنم به شدت انرژمن پايین ميايد واز مسیر بهبودی دور ميشوم وحال خرابي ميکشم،وامروزه سعي ميکنم بیشتر وقتم رادر کارهايي که به حال خوب ميرسم وآرامش پيدا ميکنم بگذرانم و دلسوزي بيش از حد نکنمHeart
خیر اگر قصد م کمک بوده که واقا کمک می کردم ولی خیلی حال حوصله در زندگی دیگران و کنترل آنها را نداشتم و اگر ماجرایی برایم می گفتند و برای کسی پیش میآمد چون ذهن خودم خیلی مشغول بود .فراموش می کردم چون تمام فکر ذکرم دنبال بیمار بود و وقت کنترل دیگران را نداشتم .