انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: از خود امتحان بگیرید
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
1)آیا تا به حال فکر کرده اید که برای افکار و روابط جنسیتان به کمک احتیاج دارید؟

2)ویا اینکه اگر به تسلیم بودن به شهوت ادامه نمی دادید ،وضعیت بهتری داشتید؟

3)آیا تحریک ها و روابط جنسی افسار شما را به دست گرفته است؟

4)ایا تا به حال سعی کرده اید چیزی را که احساس می کنید در روابط جنسیتان اشتباه است را متوقف یا محدود کنید؟

5)آیا برای فرار(از خود یا واقعیت)تسکین اضطراب یا شانه خالی کردن از مسئولیت ،به روابط جنسی متوسل شده اید؟

6)آیا در نتیجه این عمل،احساس گناه پشیمانی و افسردگی می کنید؟

7)آیا پیگیری روابط جنسی برایتان بی اختیار شده است؟

8)آیا این موضوع روابط شما رابا همسرتان مختل می کند؟

9)آیا در طول رابطه ی جنسی از تصاویر ذهنی استفاده می کردید؟

10)ایا در زمانی که به یک مهمانی دعوت می شوید که در ان روابط جنسی ارائه می شودفدر شما وسوسه ی غیر قابل کنترلی شکل می گیرد؟

11) آیا شما دائم از یک رابطه با معشوقی به سراغ معشوق دیگری می رفتید؟

12)آیا احساس می کنید که داشتن رابطه صحیح کمک می کند که شهوترانی ،خود ارضایی و بی بند وباری را متوقف کنید؟

13)آیا در خود یک احتیاج مخرب می بینید؟یک نیاز جنسی یا عاطفی شدید به یک شخص؟

14)آیا پیگیری رابطه جنسی شما را نسبت به خودتان و آسایش خانواده تان و دیگران بی توجه می کند؟

15)آیا باغیر اختیاری شدن روابط جنسی شما ،حضور موثر و تمرکز شما کاهش یافته است؟

16)ایا با کار کردن برای روابط جنسی دچار اتلاف وقت می شوید؟

17)آیا برای دنبال کردن مسائل جنسی به محیط های پست می روید؟

18)ایا بعداز عمل جنسی می خواهید هر چه سریعتر از شریک جنسیتان دور شوید؟

19)با وجود سازگاری جنسی همسرتان با شما ،ایا هنوز به خود ارضایی یا داشتن رابطه جنسی به دیگران ادامه می دهید؟

20)ایا تا به حال به جرم برقراری روابط نا مشروع دستگیر شده اید؟
با سلام سعید هستم یک معتاد جنسی یکی از دلایلی که هم اکنون در این سایت هستم این است که به کمک احتیاج دارم خوشبختانه تونستم پاکی جنسی را مدتی بدست بیارم و حقیقتا اگر حضور مستمر در جلسات sa وهمچنین کمک از اعضای انجمن در مشهد را نداشتم نمیتوانستم ادعا داشته باشم که پاکی امکان پذیر است من حدود 30 سال است با شهوت زندگی کردم با شهوت زیست کردم و تحت فرامین مختلف شهوت بود او میگفت چه جور صحبت کنم چه جور لباس بپوشم ویا چه جور بخوابم چه جور بیدار باشم وو.... کمک گرفتن از یک همدرد یکی از راههای پاک ماندن از شهوت میباشد ودر واقع به این یقین دارمShy

بله همینطوره اگر من به هیچ وابستگی نه تنها شهوت بلکه مواد مخدر سیگار وغیره تمایل نشان نمیدادم وتسلیمش نمیشدم در واقع در زندگی موفق بودم ولی من نمیخواهم با جواب دادن عمقی به این سوال دچار خودآزاری بشم بلکه من سعی میکنم برای امروز زندگی کنم امروز من یک معتاد جنسی هستم و باید این را بپذیرم و برای یک روز پاک از تمامی ابزارهایی که در اختیار دارم استفاده کنم تا به آروزهایی یک روزی برای دست نیافتنی بود برسمSmile
ترازنامه قدم صفر معتادان جنسی

1-امروز چه هدفی را دنبال می کنم

2-محدودیتها وپرهیزهای من کدامند/ایا انها را محک می زنم
3-چه اساس ازار دهند ای داشتم/چگونه رهایشان کردم -بی ارزشی و بی لیاقتی-تنهایی-ترس-دلشوره ونگرانی-تفاوت-پیشمانی وتاسف-نارضایتی و خشم-توقع و رنجش-یاس و نا امیدی-پوچی و افسردگی-خلا-محرومیت-بی قراری

4-چه چیزهای هوشیاری ام را گرفتند و وسوسه شهوت کردن را در من ایجاد کردند

5-چه انحرافی داشتم-جزیی یا شدید- ایا با کسی ان را در میان گذاشتم
6-ایا شهوتم را تغذیه کردم چگونه-چشم چرانی -باز سازی خاطرات گذشته گفتن شنیدن خواندن مطالب جنسی- پیامک-فیلم-اینترنت

7- از کدام ابزارهایی برنامه استفاده کردم-جلسه و مشارکت-راهنما-نوشتن-تماس تلفنی-نشریات-دعاو مراقبه-تسلیم شدن و سپردن- قدمهاوسنتها- پذیرش-خدمت-بخشیدن رنجش ها-اعتماد به نیروی برتر-ملاقات با دوستان همدرد
8-کدام نشریه را مطالعه کردم-چه برداشت کردم

9-در چه ساعتی قدم ها را نوشتم یا کار کردم

10-ایاامروز من.................... بلی----- خیر طالب پیروزی بر شهوت بودم -باور داشتم که میتوان شهوت نکرد-بی توجه به مسایل زندگی بودم - در جلسه ای شرکت کردم-با راهنمایم صحبت کردم- ترسی داشتم- رنجشی داشتم-دعا و مراقبه کردم-شکر گذار وسپاس گذار بودم-روز خوبی داشتم-ایا ارامش داشتم - خودم را دوستداشتم