انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 11-آیا من می توانم ببینم نیروی برترم مرا به بازگشت سلامت عقلم هدایت می کند ؟ از چه را
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
11-آیا من می توانم ببینم نیروی برترم مرا به بازگشت سلامت عقلم هدایت می کند ؟ از چه راههایی ؟( سئوال در مورد بازگشت سلامت عقل )
سلامت عقل به چشم دیده نمیشود اما از روی اعمالم میتوانم ببینم سلامت عقل دارم یا نه مثلاهنگامی که کارهای انی و بدون فکر انجام میدهم و یا در چرخه عادات ناپسند قرار میگیرم یعنی از مسیر مطلوب سلامت عقل فاصله گرفته ام اما وقتی مشورت میکنم و برنامه‌ بهبودی را دنبال میکنم در مسیر سلامت عقل هستم
.. بله ،با خواستن و تمایل خودم ،تمایل به بهبودی و استفاده از ابزار های انجمن،جلسات،کارکرد قدم ها مشارکت و کمک از راهنما و افراد با تجربه ،سپردن خود و تسلیم مطلق در مقابل نیروی برترم و گردن نهادن به اراده و خواست نیروی برترم ،دست برداشتن از من ،و خود محوری
غرور،پائین آوردن سطح تواقع خودم و ....
بله چون امروز من اینجا هستم وامروز خودم را برای مشکلا تم آرام میسازم از طریق دعا کردن پذیرش داشتن خودم، ومشکلاتم صبر ورها کردن،توقع کامل بودن از خودم نداشته باشم ،خودم را سرزنش نمیکنم ،احساس گناه به خودم نمی دهم ، مشارکت میکنم وجلسه می روم و با راهنما صادقانه مشارکت می کنم ..
بله نیروی برتر می تواند ..اگر من اعتقاد داشته باشم ایمان بیاورم و باور کنم که او من را از هرکس بیشتر دوست دارد و همیشه مراقبم بود و حالا اگر از او درخواست کنم که در زندگی من باشد بهترین تکیه گاه من خواهد بود