انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 9-آیا من باور دارم که نیرویی برتر از من می تواند سلامتی عقل را بازگرداند ؟( سئوال در
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
9-آیا من باور دارم که نیرویی برتر از من می تواند سلامتی عقل را بازگرداند ؟( سئوال در مورد بازگشت سلامت عقل )
. بله -نیروی برتر می تواند اگر من اعتقاد داشته باشم ،ایمان بیاورم ،باور کنم که او من را از هر کسی بیشتر دوست دارد .و زمانی که کسی را دوست داری برایش اگر طالب باشد ،هرچه بخواهد فراهم می کنی ،پس ایمان دارم که نیروی برترم هرچه را که من بخواهم به من
هدیه می دهد بدون چشم داشت ،
بله چون در گذشته هر وقت به نیروی خودم اعتماد کردم شکست خوردم چون هر کس را نیروی برتر خودم میدانستم و عجزم بیشتر شد وبه وسیله این برنامه جویای نیروی ما فوقم شدم این نیرو وبا نگاه انداختن به تجروبیات و تغییرات که از ورود به جلسات تا به حال پیدا کردم باور دارم که می تواند سلامت عقل را به من باز گرداند.وبرای رسیدن به سلامت عقل باید نیروی برترم را باور داشته باشم ودر قلبم احساس میکنم که نیروی برتر من رارها نمیکند وهمیشه هوام را دارد چون با تمام وجود دوستش دارم ..خداوندا