انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 1-چه خصوصیات یا ضعفهای شخصی هستند که در میان گذاشتن آنها با شخص دیگری باعث خجالت من خ
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
1-چه خصوصیات یا ضعفهای شخصی هستند که در میان گذاشتن آنها با شخص دیگری باعث خجالت من خواهد شد ؟
این سوال خصوصی ولی خوب بخاطر تجربه دادن به دوستان مینویسم دیگهتصویر: images/smilies/biggrin.gif

البته این شوخی بود و تنها جا و مکانی که میشه خصوصیات و ضعف های شخصی رو در میان گذاشت همین انجمن هاست ، من قبلا چون فکر میکردم ما زن هستیم نباید خیلی چیزها رو بیان کنیم و باعث شرمندگی ما و خانوادمون میشه و همین که نمیتونستم خیلی از مسائل کوچیک که به نظرم اون موقع خیلی بزرگ بود در میون بذارم و راه حل بگیرم بعد از گذشت زمان برام مشکل بزرگی میشد
ولی بعد از شرکت در جلسات متوجه شدم  باید با کسانی مشورت کنم و راه حل بگیرم که قضاوتم نکنن، درکم کنن، و پیششون احساس حقارت و خود کم بینی نکنم
در چارچوب خاصی خودم بشناسم و با مشورت راهنما انجام بدم، بین بهبودی و بیماری یکی رو انتخاب کنم
باور کنید در گذشته تو مهمانی ها از رفتن به سرویس بهداشتی هم خجالت میکشیدم و خیلی اوقات نمیرفتم

وقتی سنم خیلی کم بود ..... شدم خجالت میکشیدم به کسی بگم و باعث عفونت شد
وقتی کسی پیشنهاد دوستی با من میداد خجالت میکشیدم با کسی مشورت کنم که آیا دوست بشم یا نشم و بعد دچار مشکل میشدم
وقتی غذای بخصوصی رو تو مهمونیا دوست داشتم روم نمیشد بگم من اون غذا رو دوست دارم
اصلا خیلی مسائل دیگه که الان دیگه یادم نیست و اینا همه بهم ضربه زد