انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: انتخاب بهترین پیام بهبودی برای ارسال به همه دوستان تالاربه صورت اس ام اس
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
فقط برای امروز اجازه نمیدهم شرایط مرا از پای در اورد" فقط برای امروز سعی میکنم که کاری کنم برایم شادی بیاورد حتی اگر کوچک باشد
فقط برای امروز تز خدا میخواهم از من انسان بهتری بسازد
ﺧﺪﺍ ﺭﻭﺯ ﺑﺪﻭﻥ ﺭﻧﺞ، ﺑﺪﻭﻥ ﺧﻨﺪﻩ، ﺑﺪﻭﻥ ﺍﻧﺪﻭﻩ، ﻭﺁﻓﺘﺎﺏ ﺑﺪﻭﻥ ﺑﺎﺭﺍﻥ ﻭﻋﺪﻩ ﻧﺪﺍﺩﻩ ﺍﺳﺖ بهترینها را برایتان آرزومندم
دیگر نمیتوانیم به دوران اعتیاد برگردیم و اغاز خوبی داشته باشیم اما میتوانیم بهبودی را اغاز کنیم و سرانجام خوبی داشته باشیم
سلام دوستان کسانی که در برابر اراده خداوند تسلیم میشوند هرگز شکست نخواهند خورد
سلام دوستان@مواقع شادي،ستايش خدا. مواقع سخت،يافتن خدا.مواقع آرام پرستش خدا. مواقع دردناک ،اعتماد به خدا. ودر تما مي مواقع تشکر از خدا را فراموش نکن........Smileزندگي هديه ي خداوند به شماست وشيوه زندگي شما هديه ي شما به خداوندHeart
مبارزه با دشمنی که پایگاهش در افکار ما است( اعتیاد) بسیار دشوار است، انچه میخواهیم نیستیم و انچه هستیم نمیخواهیم، انچه دوست داریم نداریم و انچه داریم دوست نداریم!
و عجب است که هنوز زنده ایم و امیدواریم.
پس باید خدا را شکر کنیم چون زنده بودنمان فقط لطف خداست
خداوندا سربلندوموفق برای کسب تجربه های سودمند راهی سفر می شوییم هرچه درگذشته وجود دارد از جان ودل می بخشیم ومسئولیت زندگیمان را به عهده میگیریم تادرپناه مهرالهیت شرایطی جدید وسودمند بدست اوریم.(دعای کلاس قدم)
دنیای معتادین دنیای مردودین نیست!
ما در زندگی تجدید شدیم!
برای قبول شدن دوباره با اذن خداوند و دانش بیشتر و عملکرد بهتر امتحان میدهیم
با ارزوی قبولی تمام همدردها بخصوص شما
شرکت در جلسه باعث طراوت و تازگی و امید و نیرو است
میتوان یک روز پاک و موفق را تجربه کرد و
کسانی که به طور مرتب در جلسات شرکت میکنند پاک میمانند
چقدر جالب!
از انسانهایی انرژی میگیریم که خودشان عاجز هستند!
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5