انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: انتخاب بهترین پیام بهبودی برای ارسال به همه دوستان تالاربه صورت اس ام اس
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5
با سلام

دوستان!!!

پیامهای بهبودی خود را دراین قسمت بنوبسید تا هرهفته بهترین پیام را که بار مثبتی دارد ،به اعضایی که شماره

خود را در سیستم سامانه پیامکی تالار ثبت کرده اند ارسال شود...

اولین گزینه بهترین پیام،کوتاه بودن آن است.
باتشکر:خدمتگزاران بانیان بهبودی
.

نمي توان برگشت و آغاز خوبي داشت
اما ميتوان شروع كرد و پايان خوبي داشت .
ممنون از زحمات شما و همه اعضا پیشنهاد میکنم اس ام اس انتخابی رو هم در این قسمت بنویسید تا اعضای جدید هم استفاده کنند

خیلی ممنونم امیر جان بابت زحماتتان در تالار .

امیر جان اس ام اس انتخابی از همین قسمت انتخاب میشه از ارسال هایی که دوستان در همین قسمت می گذارند.

ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ ﺩﺭﻭﻥ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ ﺭﺍ ﻫﻤﺎﻧﻄﻮﺭ ﮐﻪ ﻫﺴﺖ ﺑﭙﺬﯾﺮﯼ ، ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺑﺎ ﺍﻣﯿﺪ ﻭ ﺁﺭﺍﻣﺶ ﺩﺭ ﺟﻬﺖ ﺑﻬﺒﻮﺩﯼ ﺁﻥ ﻗﺪﻡ ﺑﺮﺩﺍﺭﯼ
این قدرت به ما داده شده تا اندیشه های خود را انتخاب کنیم. هر کس در هر جا و مکانی است خودش خواسته است

شاید فکر کنید خوشبختی شما بستگی به این است که چیز خاصی را به چنگ اورید بعد ها خدا شکر می کنید که ان را به دست نیاوردید

به هر چه توجه کنید با ان یکی می شوید پس اگر پیوسته متوجه موانع باشید بزرگتر و بزرگتر می شوندHeart

خداوند:» قبل از انکه بخوانند من جواب خواهم داد. و پیش از انکه سخن بگویند من خواهم شنیدHeart

مسائل زندگی ام را به دستان خدا می سپارم .چون راههای خدا خردمندانه و چاره های او حکیمانه است

اگر موفقیت بطلبید اما برای شکست تدارک ببینید همان چیزی را خواهید ستاند که برایش تدارک دیده اید

تقریبا همه ی موفقیتها ی عظیم بر پایه ی یک شکست بنا شده استHeart

انکه از بخت خود گلایه کند به ملکوت نعمت در نمی اید

کسانی که ما را ازار می دهند معلمان ما هستن به محض رو برو شدن با معلمها انها ناپدید می شوند

شاید نتوانم اندیشه هایم را مهار کنم اما کلام خود را می توانم در اختیار بگیرم تکرار بر ذهن نیمه هوشیار اثر می گذارد و انگاه بر موفقیت تسلط می یابم

به یمن هدایت الهی راه درست را در پیش می گیرم جایی که راه نیست خدا راه می گشاید

حال " انکه در قانون معنویت وجود دارد وبس """ حال است(زمان حال)

در هر عمل ناشی از ترس ، نطفه شکست نهفته استHeart

به او اعتماد کن راه را بگیر مستقیم جلو برو اگر تو را تا این جا اورده برایت برنامه وطرحی دارد و تو را رها نمی کند.

.
من ایستادن کنار تو را دوست دارم چرا که تو زمین خوردن را تجربه کرده ای و سخت ایستاده ای

من ایستادن کنار تو را دوست دارم چرا که تو زمین خوردن را تجربه کرده ای و سخت ایستاده ای

هیزم شکن وقتی خسته میشه که تبرش کند بشه

تبر من باورهامه , نه آرزوهام!

.
هوا سرد شده
بیاین با هم امشب برای همه همدردامون که تخت خوابشون سنگ فرش خیابونهاست دعا کنیم .
خداوندا.................................................
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5