انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 12-سنت چهارم از ما می خواهدمطیع اصولی غیر اجباری باشیم . این جمله برای من چه معنایی د
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
12-سنت چهارم از ما می خواهدمطیع اصولی غیر اجباری باشیم . این جمله برای من چه معنایی دارد ؟
نارانان یک برنامه پیشنهادی است نه اجباری و من نفع آن را در زندگیم و در خودم دیدم منافع مشترک باید در راس باشد و مهم جذب تازه وارد و بهبودی من است درست است ما باید و نباید نداریم ولی یک سری قوانین دارم مثل قوانین مکان حجاب چادر الزامی سکوت نظم رعایت شود.
(2014-01-28، 11:42 )'sadaf' نوشته است: [ -> ]12-سنت چهارم از ما می خواهدمطیع اصولی غیر اجباری باشیم . این جمله برای من چه معنایی دارد ؟
زمانی که در قدم هایم آموختم ابزاری دارم که می توانم با به کارگیری از آنها به رشد و بهبودی خودم کمک کنم سنت ها مرا در عملکردم یاری رساند سنت چهارم مرا در رشد فردی ام و اینکه به عنوان یک عضو چقدر می توانم به گروهم کمک کنم پایبند اصول آن هستم اصولی که در تمام زوایای زندگیم مرا یاری می رساند سنت ها به مثابه راهنمای ما هستند هر چند قانونی بر ما وضع نمی شود اما این اصول برنامه ما را فردی منظم و منعطف می سازد و تضمین وجود گروهم مرا بر آن وا می دارد که هیچ گاه به گروهم خسارت وارد نکنم