انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 1-چطور می توانم هدف اصلی گروه را در جلسات توصیف کنم ؟برای تازه واردین چطور ؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
1-چطور می توانم هدف اصلی گروه را در جلسات توصیف کنم ؟برای تازه واردین چطور ؟
گروه قویترین وسیله برای رساندن پیام به افراد است.ما هر کدام با انجام خدمت خود می توانیم گروه را در انجام این هدف یاری کنیم.من هم سعی می کنم در این برنامه شرکت کنم و پیشنهادت سنت پنجم را رعایت کنم.با مشارکت طبق اصول (حفظ گمنامی ،حفظ خصوصی ترین چیزها)هر کس خودش باید درک کند.تا جلسه به او جواب میدهد یا نه.
کارگرد دوازده قدم تشویق و درک افراد معتاد مورد علاقه مان سعی در آرام کردن کسانی که تحت تاثیر بیماری اعتیاد با شخص دیگری قرار گرفته اند برای تازه واردین از تجربیات خودم تجربه نیرو و امیر با آنها احساس همدردی و پاسخگو بودن هدف اصلی گروه من بود هدف و روز اول نیاز من بود آیا سازگاری بود بهبودی بود خوش امد گویی بود لبخند بود هدف اصلی من بهبودی است  و زمانی که یادم نرود از کجا آمده ام هدف اصلی من خود من بودم دیگران از خودم حرف بزنم تجربه به هم بگوییم من هم مثل تو بودم من در برنامه قدرت انتخاب دادم وحتی برنامه میگوید بهبودی در راس است یعنی تا خودم بهبود نداشته باشم نمیتوانم به دیگران کمک کنم.