انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 1-چگونه میتوانم ازقدمهای اول ،دوم،سوم برای انجام قدم چهارم استفاده کنم؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
1-چگونه میتوانم ازقدمهای اول ،دوم،سوم برای انجام قدم چهارم استفاده کنم؟
تو قدم چهار همه مواردی رو ک تو سه قدم قبل تمرین کردم دوباره تمرین میکنم.اول از همه تمایل باید باشه ک قدم چهار کار کنیم٬باید وسواسی و دقیق با خودمون صادق باشیم (صداقت تو قدم اول ک اقرار کردیم)و هر چیزی ک می نویسیم فکر کنیم و بپرسیم از خودمون ایا حقیقت رو نوشتیم وشهامت غلبه بر ترسهامون (قدم دوم)و در اخر ایمان ما بهمون کمک میکنه تا در زمانی ک مشکلی پیش میاد و می خواهیم دست از نوشتن بر داریم ٬باز هم ب راهمان ادامه دهیم.(قدم سوم).
(2014-01-31، 01:22 )'sohrab' نوشته است: [ -> ]
1-چگونه میتوانم ازقدمهای اول ،دوم،سوم برای انجام قدم چهارم استفاده کنم؟
انجام قدمهاي يك تا سه آمادگي براي انجام قدم چهارم است ..براي نوشتن قدم 4 من نياز به ابزار هاي اين 3  دارم ،
   مهمترين ابزار كه از قدم يك برميدارم : صداقت _ تمايل _ روشن بيني _ فروتني _ اعتماد به راهنما و نيروي برتر است ..
   و با ياد اوري تصميمي كه در قدم 3 گرفتم مصمم ميشوم كه صادقانه بنويسم ..

كل فلسفه قدم خودشناسي است . اما نميتوان يكباره وارد قدم چهارم شديعني بدون كار كرد سه قدم قبلي وارد قدم چهارم شد.
اصلا چرا قدم 1 2 3 وجود دارد . براي اينكه ما شخصيتا يك انسان مغرور و خودمحور كه حتي خدا را هم به عنوان انسان معمولي قبول نداريم  هستيم.
پس از گذراندن قدم 1 2 و 3 و وارد شدن به قدم چهارم به راحتي با صحبت كردن مي توان وارد قدم شخصيتي شدو دوران كودكي را موشكافي كرد
قدم اول منيت ما را در هم ميكوبد چون عاجز و تسليم هستيم. قدم دوم متوجه مشويم سلامت عقل نداريم و در انجا نيروي برتر به ما معرفي مي شود. و در قدم سوم تكليف ما مشخص مي شود اينكه چه چيزي را به نيروي برتر بسپاريم.و وقتي از اين لحاظ  قوي شديم وارد قدم چهارم ميشويم.