انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 6-آیا در تهیه لیست صداقت با خودم را رعایت مینمایم؟
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
6-آیا در تهیه لیست صداقت با خودم را رعایت مینمایم؟
اگر من رازهایی را در درون خودم نگه دارم به نسبت همانها بیمار خواهم ماند، برنامه کدا بدون صداقت کارایی نخواهد داشت، نداشتن صداقت هیچگاه مشکلی را برایم حل نکرد، اشنایی با کدا شروع اشناییبا خودم بود، و اگر از نواقصم فرار کنم باز هم پدیدار خواهند شد
صداقت لازمه انجام دادن این قدم ست.سالها زندگی تمامی یک دروغ بزرگ بود وباید به ان پایان دهیم.اگر در سکوت با خودمون خلوت کنیم متوجه میشویم ک ارتباط با حقیقت اسانتر خواهد شد.ما انچه را ک این روزها برایمان حقیقت است می نویسیم بدون کم وکاستی.
راست گفتن شجاعت می خواهد ولی ایمان و اغتماد ب خداوند ٬شجاعت بیشتری به اعطا میکندو نکاتی رو انچنان بی باکانه بنویسیم ک فک نمیکردیم بتونیم بازگو کنیم.
من به دليل احساس كم ارزشي ،  شخصيت هاي گوناگون و  قلابي براي خودم ساخته بودم ..اين را در قدم يك با ابزار صداقت متوجه شدم ...من ديگر تمايل ندارم  از اين شخصيت ها استفاده كنم . بيشتر تمايل دارم با خود واقعي ام زندگي كنم . ديگر احساس بي ارزشي نميكنم ...صداقت مهمترين ابزار اين قدم است  كه از صداقت با خود شروع ميشود  و بعد صداقت را خداوند و راهنما ...