انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 28 تیر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
من هیچ اظهار نظری نمی کردم که چرا شیر آب حمام خانه ام چکه میکند با صبر زیاد اوضاع را نظاره می کردم و به چکه کردن شیر نگاه می کردم گاهی اوقات سعی در تعدیل آن داشتم اما در واقع انتظار داشتم خودش متوقف شود در نهایت با این روش کاری از پیش نرفت ، مشکل بزرگتر میشد و نهایتا باعث بروز خسارات سنگینی می شد . بالاخره مجبور شدم کمک بخواهم . من نمی توان به شما بگویم که چطور توانستم با این شیوه مشکلات زیادی زارفع کنم . من از الانان بسیار متشکرم چرا که اکنون مجبور نیستم قبل از مواجه شدن با شرایط منتظر بمانم تا اوضاع رو به وخامت رود . یکی از مفید ترین ابزارها مشارکت کردن در جلسات و صحبت با اعضاء جلسه است وقتی من تجربیات خودرا در غالب عبارات بیان میکنم ، آنها واقعی تر به نظر میرسند و کمتر آنها را کنار می گذارم . در نتیجه اغلب میتوانم با مشکلات مواجه شوم ، قبل از اینکه مشکلاتم بحرانی شوند و یا بزرگترشده و مخرب شوند ، دست به کار میشوم . امروز دیگر به ماجراهای دردردناک و غم انگیز و نقش بازی کردن در زندگیم علافه مند نیستم و ترجیح میدهم یک زندگی واقعی تر داشته باشم .

یاد اوری امروز

امروز با صداقت در مورد آنچه که باعث آزارم شده مشارکت خواهم کرد . زندگیم شایسته توجه من است . یکی از مفیدترین ابعاد انجمن الانان و الاتین فرصتی است که به ما داده میشود تا با اطمینان از اینکه بخاطر مشارکت صادقانه خود سرزنش نخواهیم شد قادر به بیان معضلات خود باشیم .