انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 22 تیر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
هنگامیکه هر کاری خارج از آنچه که من فکر میکنم صورت پذیرد می توانم به این اشعار فکر کنم که "آسان بگیرید" بجای دو چندان کردن تلاشم ، میتوانم آرام باشم و شرایط را ارزیابی کنم . پاسخی که ممکن است آنرا پیدا کنم شاید باعث تعجب و حیرت من شود اما گاهی اوقات باید باید آنچه را که میخواهم انجام دهم . قبل از ایمکه بتوانم آنرا ببینم ، باید رهایش کنم من سعی کردم زیپ لباسم را بکشم اما تکان نمی خورد ، تا جاییکه توانستم فشار وارد کردم تا از جایش تکان بخورد (در مسیر بلغزد) اما فایده ای نداشت و من نمی توانستم این کار را انجام دهم . عاقبت متوجه شدم زیپ پشت کت را به زیپ جلو وصل میکنم پس تعجبی نداشت که قادر به انجام این کار نباشم . مشابه این عمل را چندین بار در زندگی ام انجام داده بودم ، به اجبار راه حلی را ارائه میکردم . من سعی میکردم خودم را با دیگران و شرایطی که با من تطابق نداشتند ، همراه و تحمیل کنم . در نتیجه در این مسیر ناکام و بی نتیجه می ماندم _ اما یاد گرفتم که کارها را آسان بگیرم و میتوانم صبر کنم و قبل از بستن زیپ دقت کنم و در تطابق دادن دیگران با خودم آن شرایط را ارزیابی کنم . زندگیم اکنون آرامتر شده است چون خودم را به هر جاییکه تعلق به آن ندارم ، تحمیل نمیکنم

یاد آوری امروز

اگر نقشه و برنامه من امروز به مانعی بر خورد کرد ، برای لحظه ای به عقب باز می گردم و قبل از جلو رفتن به آرامی شرایط موجود را ارزیابی می کنم . کارها را آسان بگیرید ........وقتی برای انجام کاری عجله دارید و فکر میکنید همه چیز اشتباه و نادرست بنظر میرسددر مورد ان موضوع فکر کنید ....شما تعجب خواهید کرد وقتی ببینید که چطور این ایده کوچک میتواند برای شما موئثر باشد .