انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 19 تیر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
اتحاد و یکپارچگی ما در عین تفاوتی که داریم چیزی است که من را در الانان نگه داشته است . سنت چهارم میگوید . هر گروه باید مستقل باشد و جلسات از طریق مسیری در جریان سنت ها و مناسب حال اعضاء بدون اینکه به اتحاد و یکپارچگی الانان صدمه ای وارد سازد ، اداره میشود بعضی گروهها به چهارچوب خاصی متوسل میشوند و بعضی ساختار متفاوت دیگری را بکار میگیرند . چرا باید از اینکه یک گروه دیگر الانان ساختاری متفاوت از آنچه مشابه شرایط من است ارائه میدهد ، ناراحت شوم ؟ چرا باید پافشاری کنم که فقط راه و ایده من درست است ؟ هنگامیکه به یاد آوردم همگی در نهایت یک هدف را دنبال می کنند دریافتم که اصول الانان همگی دقیقا یک هدف دارند و مهم نیست که من به چه گروهی و در چه شهری ملحق میشوم هر یک از ما نقش مهمی را در این همبستگی ایفاء می کنیم ، حمایت هریک از ما کمک بسزایی در بهبودی دیگری ، از اثرات الکلیسم است . با این پایه محکم عشق و حمایت از سوی هریک از ما ، تک تک ما می توانیم با یکپارچگی و اتحاد با هم در کل ، غنی تر و استوارتر شویم .

یاد آوری امروز

با تکیه بر نیروی برترمان " خداوند" همه چیزها در دنیا زیبا هستند . دعا میکنم که تمام سختی ها و فشارها را رها کنم و در مقابل زیبایی اتحاد و یکپارچگی را در عین گوناگونی ببینم . " پافشاری و سماجت احمقانه و از روی نادانی در یک کارنشانه کوتاهی عقل است" .