انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 17 تیر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
درک و یادگیری که در مورد الکلیسم پیدا کردم کمکم کرد تا بعد از سالها جنگ و جدل ، خونسردی و متانت خود را بیابم . حالا می فهمم که الکلی ها مشکلی (بیماری) دارند . آنها بیمار هستند ولی بد نیستند . با مرتب آمدن و توجهی که در جلسات داشتم و خواندن (cal) نشریات مصوب الانان و شرکت در جلسه های باز aa این آگاهی را پیدا کردم که در رفتار با یک الکلی چه چیز معقول و چه چیز نا معقول .
برای مثال ، من دیگر از یک الکلی انتظار ندارم که به تمام قولهایش پایبند باشد . پذیرفتن این امر باعث شد تا زندگیم بیشتر قابل کنترل شود . دانشی که در الانان کسب کردم باعث شد تا بیشتر ترسهایم از بین برود و فضاییبرای حس جدید همدردی در من به وجود آورد . فهمیدم من تنها کسی نیستم که عقاید خوب ، انتقادهای بجا و انگیزه های شریف و بزرگ دارد .

یاد آوری امروز

یاد گیری در مورد بیماری الکلیسم میتواند به من کمک کند تا بیشتر در مورد شخص بیماری که به او عشق می ورزم واقع بین باشم و در نتیجه انتخاب بهتری داشته باشم . من تکنیک هایی را برای رفتار با یک الکلی آموخته ام ، بنا براین میتوانم رابطه ام را با شخصی که دچار بیماری است ، گسترش بدهم