انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 15 تیر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
بسیاری از ما لحظات سرشار از دلواپسی را در محل کار یا خانواده داشته ایم ، زمانیکه بایدتصمیم گیری انجام میشد که روی بقیه گروه تاثیر گذار بود ، این نگرانی وجود داشت که آیا همه از این تصمیم من خوشحال خواهند بود ؟ مطمئنا یک راه بی نقص و کامل برای انجام امور وجود دارد و مسئولیت ماست که آن را پیدا کنیم . الانان کمکم کرد تا یک روش ساده در مورد تصمیمهای گروهی به دست بیاورم ، که بوسیله اولین سنت پیشنهاد شد : منافع مشترک ما باید در راس قرار گیرد . این سنت برای هدایت گروههای الانان بکار میرود ، اما من را برای موقعیتهای دیگر نیز سودمند یافتم . اگر طرحها و برنامه های گروهی برای جمع جمع گثیری از افراد مناسب باشد معمولا میتوانم از آنها حمایت کنم این بدان معنی نیست که من نیازها و احساسات خودم را نادیده بگیرم _ من آنها را بیان میکنم اما دیگران نیز احتیاجات و خواسته هایی دارند که باید به آنها احترام بگذلرم . انتخابهای این چنینی ممکن است شادمانی و رضایت را به سرعت به همراه نیاورد ، اما سر انجام همه ما سود خواهیم برد همانطور که اولین سنت میگوید : پیشرفت فرد برای جذب هر چه بیشتر اعضاء به یگانگی ما بستگی دارد .

یاد آوری امروز

آیا من سعی میکنم خواسته هایم را در گروه به دیگران تحمیل کنم ؟ یا در حال یاد گیری هستم تا به حقوق آنها احترام بگذارم ، همانطوری که به حقوق خود احترام میگذلزم ؟ اگر مواردی که مورد علاقه گروه است را در قلبم نگاه دارم ، میتوانم نسبت به نظرات و عقایدم خاطر جمع باشم . " یگانگی و اتحاد نه تنها ارائه دهنده جوی است که برای رشد و بالندگی الانان ضروری است بلکه جوی است که در آن هر کدام از اعضاء در درون گروه ممکن است به آرامش فکری لازم دست یابند .