انجمن بانیان بهبودی

نسخه‌ی کامل: 13 تیر
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
بسیاری از ما به این امیدبه الانان می آییم که جواب سوال هایی که ما را به ستوه آورده است را بیابیم . آیا باید شخص الکلی را ترک گنم ؟در مورد مشکلات مالی ، جنسی ، بیماری ، حقوقی و احساسی باید چه کنم ؟چطور میتوانم رفتارهای نادرست را متوقف کنم ؟ گزینه های منطقی و درست برای هر کدام از اعضاءوجود دارد الانان موقعیتی است که هر کدام از ما بایستی پاسخ درست و مناسب را پیدا کنیم . یک استثناء در مورد تهدید های زندگی با شرایط بسیار بد وجود دارد . در این مورد الانان پیشنهاد می نماید که موارد مهم و اولیه را در اولویت قرار دهید امنیت خود و بچه هایمان را بیمه کنیم . شاید به این معنی باشد که پول وکلیدها را در جای امنی قرار دهید تا در شرایط بحرانی بتوانیم از انها استفاده کرده و بیرون برویم ، یا با پلیس تماس بگیریم ، یا برنامه ریزی کنیم تا با یکی از دوستان باشیم ، حتی اگر فقط برای امروزباشد ما یاد میگیریم که شایستگی امنیت را داریم .

یاد آوری امروز .

ما در الانان برای کسی چیزی انتخاب نمی کنیم . اما به نحوه های مختلف به آنها پیشنهاد میدهیم و نصیحت میکنیم .ما پیشنهاد میکنیم که در جلسات الانان حضور داشته باشید یک راهنما پیدا کنید و ارتباط تلفنی داشته باشید . ما به اعضاء پیشنهاد میکنیم تا روی قدمها سنت ها و شعارها کار کنندو این قواعد را در هر زمینه ای در زندگی بکار ببندند . این پندها بما کمک میکنند .تا پاسخ هایی که میتوانیم با آنها زندگی را بهتر کنیم . بیاییم . زمانی که به پیشرفت های شخص ام نگاه میکنم ، مشکلاتی که هیچ کنترلی روی آنها نداشتم به خودی خود از بین میروند .